Víkend otázek a odpovědí pro rodiče s dětmi

Láskyplný svět společně s profesionálem na vztahy mezi rodičem a dítětem Milošem Kováčem, organizuje víkend pro rodiče s dětmi, na kterém se nejen láskyplně více přiblížíme našim dětem, ale stanovíme si vlastní cíl (včetně dětí) a naučíme se ho dosáhnout pomocí nejrůznějších technik.   Albert Einstein kdysi řekl:  

„Za mými vynálezy stojí především představivost a intuice. Kdybych se spoléhal pouze na znalosti získané vlastním životem a na prostou logiku, nikdy by žádný vynález nevznikl.“

  Intuici a představivost jsme ovládli zcela přirozeně během dětství, ale díky nedostatečné podpoře jsme tuto schopnost potlačili a dali přednost logickému uvažování. Vždyť v našem současném světě je představivost určena pro umělce a logika je to, co řídí naše životní rozhodnutí. Intuice je potlačena, neboť ji často nelze logicky vysvětlit.   Pojďme si společně pohrát s naší představivostí a intuicí. Ukážeme si nestandardní způsoby, jak získat podnětné nápady pro řešení našich osobních problémů. Zapojme do hry i naše děti a společně tak budeme nalézat odpovědi, a to vše daleko za hranicemi běžných postupů.   Čím začneme? Nalezneme a správně definujeme otázky, které nám pomůžou identifikovat náš skutečný cíl, po kterém toužíme, a to nejen my dospělí, ale i naše děti. Každý z nás má své sny, ať už je to nové lego, či nové auto, obojí vyžaduje nalezení správné cesty ke splněnému snu - pomůžeme vám vše nadefinovat efektivním způsobem.   Následně v průběhu víkendu budeme hledat odpovědi pomocí her. Pravidla si vždy vysvětlíme předem.   Použijeme techniku, kterou používal Albert Einstein pro získání odpovědí ve formě obrazů. Budeme se také ptát lesa a přírody.   Vytvoříme posun v naší fyzické realitě a uvidíme, jak velký rozdíl je každý z nás schopen vytvořit. Zcela opustíme logiku a necháme se vést zdánlivými náhodami, které budou řídit naše kroky.   Ovládáte své myšlenky, anebo myšlenky ovládají vás? Vše zjistíme a naučíme se pracovat s naší myslí. Využijeme skupinovou energii pro získání odpovědí.   Budeme dělat věci, kterým se doma běžně nevěnujeme, a díky tomu si z víkendu odneseme něco speciálního.

Termíny

Akce se konala 11 - 13. května 2018. Máte zájem akci opakovat? Pak nám pište na muj@laskyplnysvet.cz a vymyslíme :)

KDE

Orlické hory, Chata Alma

CENA

5000 Kč za rodinu (4 osoby)   Během všech těchto her nasbíráme nápady a inspirace, jež nám mohou pomoci vyřešit otázku, kterou jsme si určili na začátku. Na závěr budeme formulovat strategie, jak s těmito inspirativními podněty pracovat i po návratu domů. Celý pobyt je s plnou penzí. Akce je vhodná pro děti 7 - 12 let.  

Máte zájem akci opakovat? Pak nám pište na muj@laskyplnysvet.cz a vymyslíme :)

 

Korektura Jaroslav Hála

Foto