Pomáhejme si navzájem pro lepší svět

Nedoplácíte někdy na slušnost? Pojďme to změnit a udělat svět opět přívětivým.

Většina lidí má zkušenost, že když jsou k lidem vstřícní, ochotní a přizpůsobiví, tak toho ostatní dříve či později využijí.... Zvláštní doba....

Máte okolo sebe mnoho lidí, ale trpíte využíváním? Dokonce vás pak ještě za vaši pomoc pomlouvají a dále od vás berou bez přestání?

Právě tahle životní situace volá po kompletní změně života! TEĎ už říkejte a noste na sobě co se líbí právě vám, protože přeci nezáleží na masce lidí, je jedno co si o vás myslí, protože oni váš život nežijí.

Balzám na duši je vyhledávat již pouze společnost lidí, se kterými si padnete plně do noty. K čemu další strádání?! Vybírejte pečlivě pouze nejlepší charaktery, protože to budou právě oni, kdo při vás budou stát celým životem. S těmi ostatními může komunikace pomalu ustat.

Jistě tušíte že budete okolo sebe mít jen dva, tři lidi, kteří za to stojí.

Něco zázračného vás asi po roce tohoto způsobu života mile překvapí! Vaši vybraní přátelé totiž znají dalších pár dobrých lidí a ti další také, za chvíli jich bude celá kupa... S nimi funguje rozhovor i pomoc dokonale!

V profesním životě (obchod, školství...) si vybírat lehce sice nejde, ale tyto myšlenky fungují i zde, zkuste je.

Vše okolo nás něco stojí, čas, peníze, energii, ale někteří lidé jen berou a neumějí dávat. Jak mají ale pak být bohatí a šťastní, hamty hamty ať mají víc než tamty :o)

Když se bytost narodí, má obrazně řečeno okolo sebe určité množství zdrojů, ze kterých bude čerpat celý život a bude mít stále dostatek. Takový velký báglík šťastných situací.
Ale někteří lidé jsou nenasytní a chtějí víc, než dokáží za svůj život vůbec využít, proto si něco vezmou z báglíku jiné osoby.

Mnoho lidí má podobné chování naučené od mala, ale stačí, aby si to uvědomili a pak se dějí zázraky. A když neuvědomí, bič pryč.

Vím o čem mluvím, celé jsem to také zažil a věřte, že máte na výběr krásnější svět, než do čeho vás tlačí okolí.

Nyní jsem stále ochotný ke všem a když cítím u člověka různým vyjádřením štěstí, pak pokračuji. Pokud si řekne ještě o víc a bere to jako samozřejmost, pak beru nohy na ramena, ale nelituji ničeho, však to že jsem milý, vstřícný a veselý dělá život nejkrásnějším, ať se děje cokoliv... ;) Však pusa mě nebolí, naopak ráda slovem pohladí, ego zjistilo že díky změně životního stylu netrpí, tu trošku hmotných věcí beztak nepotřebuji, však kdo má stále uklízet prach ;) a tak je svět od rána do večera šťastný :o)

Můžeme prožívat svět lásky, pomáhat, prožívat radost a lepší svět!
A proto smějte se, pomáhejte, mějte všechny rádi a budete mít i vy takový život.
Vždyť být přístupný a pomáhat je něco tak nádherného, koukněte jak bude za chvíli vypadat váš svět. Naučme to opět všechny okolo nás :o) Ukažme jim to svým jednáním, svou pomocí, šiřme klid a pohodu.

Máte podobné zkušenosti? Napište nám na muj@laskyplnysvet.cz

Astrální očista domácnosti

Zjistit více

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Poslechnout si