Jak nalézt své životní poslání

Jak nalézt své životní poslání

Jíž po prvních stovkách sezení mě jakožto regresního terapeuta začalo udivovat, jak se lidé stále točí na jednom místě a to často již několik životů. Naše vědomí, my, děláme každým životem pokroky a máme se stále lépe, avšak někdy se nemůžeme vymotat z náročných životných situací. Stále je řešíme, ale jen málokdy opravdu vyřešíme. Je tam něco, ono, co nás stále tlačí zpět do zajetých vzorců řešení důležitých životních událostí.

Na prvním místě soukromý život

Postupně jsem tak díky všem sezením mohl vybudovat hluboké postupné otevření a pochopení klíčových vzorců, které má každý klient schopnost transforomovat, pakliže se na ně opravdu upřímně a do hloubky zaměříme. Takové sezení často vyžadu tři až čtyři hodiny v opravdu hlubokém stavu a doslova pátrací schopnosti terapeuta i klienta. Vše se odehrává v bezpečí klidných prostor terapeutické místnosti, kdy si můžeme dovolit odprostit se od běžné denní mysli.

Jak nalézt své životní poslání?!

Každý člověk má zajeté vzorce chování, které si v dospělosti již neuvědomuje a pakliže ano, tak se již obtížně mění. Vstupy do minulých životů skrze regresní terapie tyto vzorce dokáží nejen poznat, což je již první úspěch, ale také prožít veškeré další navázané  jednání, které tím bylo vzniklé. Druhý úspěch je proto pochopení situací, jejich rozklíčování a zcela vědomé příjmutí aktualizované, vědomě vybrané, životní cesty. Díky léty odzkoušené metodě jsem tak získal mnoho přátel/klientů, kteří díky tomu pochopili své jednání a plně vzali svůj život do rukou. A to už jen z toho důvodu, že toto, právě toto je náš život! Kdy jindy?! Přestaňme se stále točit dokola a dělat stále ty samé chyby, byť je to nevhodná práce, nenaplněný pocit, nebo jen pohodlnost, která nás nakonec dovádí k vnitřní nespokojenosti.

Vybudujme vnitřní integritu

Po analýze a pochopení veškerých životů a svého vlastního pokroku i nevhodných životních rozhodnutí, jsme zcela upevněni jít a vědomě vytvářet svůj život, který opravdu chceme prožít! Cokoliv, čeho jsme se báli, na co jsme mysleli, že nemáme odvahu, cokoliv co nás brzdilo jsme dokázali transformovat. Pochopíme naše cíle, zjistíme dlouhodobé motivace zasahující do mnoha našich životů, zcela si uvědomíme sebe sama jakožto jedinečného člověka Tvořitele, který opravdu a vskutku dokáže divy! Nacházíme vždy odpověď na otázku o nalezení vnitřního i vnějšího hluboké štěstí, nebo dokonce sebe sama. Chceme mít radost ze života, nadšeně prožívat lásku, užívat si optimistický život a dělat to, co nás naplňuje! Odpovědi hledáme v našich prožitých situacích, a to až do dětství a stále hlouběji do minulých životů. Zajímáme se tak jen o zcela nejdůležitější chvíle a momenty tehdejšího života.

Porozumět svému životu, žít!

Díky tomu, že porozumíte ponaučením a proviněním z minulosti, si uvědomíte, jaké jsou vaše opravdové a niterné cíle v současnosti. Budete se cítit uvolněně a zapomenete na pocity nejistoty a bezradnosti. Naučíte se překonávat strach, úzkost a smutek. Budete svůj život prožívat více v přítomném okamžiku a daleko intenzivněji si užívat jeho příjemných stránek. Víte, co máte jednoduše udělat pro zrealizování své niterné touhy! Ponoříte se hluboko do vlastních vzpomínek a opět získáte dávné zážitky, které jste měli i před stovkami let v jiném hmotném těle. Pravdivost sezení si doporučujeme následně zpětně potvrdit například skrze dobové kroniky, protože ten zážitek vidět to černé na bílém... Zažijete pocit propojení se svými blízkými, pochopíte a vyřešíte své obavy, protože smrtí to nekončí a vy to nyní můžete zažít. Vy už nebudete věřit, ale budete vědět! Celou cestou vás bezpečně provede zkušený terapeut  s více jak 12 letou praxí s úspěšnými klienty, kteří se změnili k nepoznání a svůj život uchopili konečně do vlastních rukou. Jak to vidí účastníci regresní terapie?

Článek: Setkání a příprava
Článek: Našla jsem se
Článek: Mohu cokoliv!...
Více přímo v kategorii Regresní terapie

Jaké to je?

"Jsem moc ráda, že jsem Vás potkala. Opravdu to obohatilo můj život." Dana R., Liberec "Opravdu jsem nečekal tak pravdivý výklad. Není ani možné, co o mně víte a čím jsem si prošel"
Milan G., Praha

Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapii pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Kontakt na terapeuta ZDE.