Astrálně jsme vystupovali na Workshopu v Brně!

Jaký byl workshop v Brně a následné zážitky účastníků?

Již znáte příběh Filipa, kterému se během jediného dne začaly dít neuvěřitelné věci.
Dále se nám ozval Petr s krásnými zážitky při nácviku astrálního cestování po workshopu.

„Chci poděkovat za VŠE, co jsem prožil při workshopu. Musel jsem včera napsat na Facebook, neboť jsem opravdu ohromený – tím Vaším přístupem (opravdu nelze popsat slovy, úžasné bytosti…kdo vlastně jste, jste z této planety 🙂 ?), vším co jsem se tam dozvěděl, vyzkoušel, naučil. Přestože jsem astrálně nevycestoval, jsem nadšen. Vím také, kde byl můj problém, bylo to takové nadšení a rozrušení a že už se to může uskutečnit, že jsem se nedokázal zcela uvolnit. No, s tím mám své zkušenosti. Budu ale pokračovat zde doma. A právě kvůli tomu také píšu, zažil jsem po příjezdu domů opravdu hodně zvláštní pocity při nácviku AC.

Zvláštní pocity při uvolňování astrálního těla

Dorazil jsem domů kolem půl třetí v noci, osprchoval se a ulehl po celém tom úžasném dni ke spánku – k pokračování nacvičování výstupu, jak říkal Sidris, abychom pokračovali ještě hned doma po příjezdu. Tak jsem si tedy kolem třetí hodiny lehl a zkoušel uvolňovat tělo. Ano, mírně jsem usnul, ale hned jsem opětovně procitl, a najednou jsem pocítil velice silně zvláštní energie v těle.

Nikdy předtím jsem ještě tohle nepocítil (doufám, že nebudu muset postupně procítit dalších tisíc jiných prožitků, než skutečně astrálně vycestuji), ale bylo to opravdu silné. Připodobnil bych to něčemu jakoby ve mně, v celém těle, nejsilněji však v oblasti hrudníku a břicha, praskaly bublinky, jakoby se vařila voda a v ní vznikaly bublinky varu a ty praskaly.

Takto bych to přirovnal k těm pocitům, které se odehrávaly v mém těle a prostupovalo to i do končetin. Samozřejmě jsem nepociťoval horko, jako když vaří voda, ale ten pocit vybuchujících koulí v těle byl opravdu hódně zvláštní. Tak jsem to jakoby chtěl zesilovat a rozšiřovat do celého těla. Napadaly mě myšlenky, že opravdu vystoupím, že to “konečně” přichází, ale také tam skočily ony myšlenky nějakých obav, ale také, že už je to tady, že teda konečně a opravdu po workshopu. ( Poznámka Sidris: Nenechte se v tomto stavu napadat myšlenkami, pouze a jen astrálně vystupte. )

Nicméně jsem se snažil myšlenky zahodit a posilovat ty “bublinky”, ale po chvíli to jakoby spíše utichalo, snažil jsem se je spíše rozšířit a zvětšit, ale ty pocity se spíše zeslabovaly, ale jen mírně. Pak mě napadlo tedy skutečně zkusit pohnout svou astrální rukou – bublinky byly i tam. No a to jsem asi neměl dělat, protože jsem zvedl svou fyzickou ruku, potom, abych si to skutečně prokázal, jsem cítil fyzicky peřinu svou rukou, tedy byla to skutečně fyzická ruka, nikoliv astrální. To mě zamrzelo a snažil jsem se opět nehýbat a dále pociťovat ony bublinky, ale ony ustaly. Pak jsem ještě znovu zkoušel uvolnit tělo a nacítit je zpět, kdy zlehka jsem je ještě pocítil, ale už jsem neudržel pozornost a cítil jsem se trochu jakoby unavený tímto snažením.

Pak mě napadlo, že pokud to nevyjde hned, pak nemáme dále pokračovat, jak říkal Sidris. Takže jsem potom normálně usnul. Ale tedy zážitek to byl opravdu VELICE SILNÝ. Včera večer jsem pokračoval, ale nic zvláštního se neodehrálo, Pouze jsem nacítil své astrální tělo, uvolnil se, ale žádné pohyby apod. Těším se na další večer.

 

Včera jsem ještě večer, když běžně chodívám meditovat, tedy při tomto svém vyhrazeném čase jsem se zase věnoval nacvičování mentálního cestování. To mě na workshopu také opravdu nadchlo, to bylo úžasné, takto se postavit a vydržet sledovat své tělo. Není to jednoduché, ale jak jsem se od Vás dozvěděl, je potřeba cvičit a ta schopnost se zlepší, tak jsem včera “vstal” (je zajímavé, že to šlo hůře než na workshopu) a šel se projít po bytě, za svými dětmi a manželkou, užíval jsem si to, je to úžasné.

Já jsem v minulosti takto občas před spaním mentálně vycestovával a lítal si tady po okolí, ale bral jsem to pouze jako vlastní fantazii a představivost. Nyní bych to chtěl opravdu “dopilovat” do stavu, kdy budu skutečně něco pociťovat, něco vidět, alespoň ty tvary, aby to bylo opravdu “skutečné” a neměl jsem to pouze za svou představivost. Takže bylo toho opravdu hodně, a kdybych měl všechno pospat, bylo by to hodně stran textu, a to nehovořím o všech těch skvělých lidech, kteří se akce zúčastnili. 

Opravdu skvělé, jste ÚŽASNÍ.

Děkuji Petr

Chcete také prožít astrální den plný praxe a zábavy? Konečně se probudit ze snu do reality? Zarezervujte si své místo na dalším workshopu.

 

Korektura Jaroslav Hála
Foto Láskyplný Svět.czCelodenní workshop astrální cestování,
18. srpna v Praze

Více informací ZDE •  
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares