Emoční ovlivnění vody

Voda je živá látka, která si zasluhuje životadárnou úctu. Veškeré emoce, které prociťujeme při pití vody, dokonce i nálepky a text na lahvi se přenášejí do vibrací a tímto ovlivňujeme kvalitu jak vody, tak buněk těla a následně kvalitu celého života.

Paměť vody jako jeden z prvních na veřejnosti odhalil japonec Masaru Emoto, který pravdivost dokázal zmrazenou vodou pod mikroskopem. (ZDE více )

A tak nám nedalo si působení zázraku vody prakticky ověřit. Do skleniček s vodou jsme vložili rýži (pro urychlení zrání vody kvašením), uzavřeli, umístili na místa s nápisy a navíc emočně ovlivnili (“naprogramovali”), tedy pro hermeticky znalé impregnovali (viz Vládce Síly). Umístili na stejná místa a po měsíci dostali odpovědi.

První voda

příjemně emočně ovlivněna, je čirá a chutná sladce, i když po octovém zápachu vlivem nevhodného kvašení v uzavřené sklenici.

Druhá voda

smutně emočně ovlivněna, jest zakalena, chuť je však odpuzující.

A třetí voda

která nebyla nikterak ovlivňována a stála pouze na prázdném místě dopadla ze všeho nejhůře, vůně není zrovna půvabná a na ochutnání jsme jednoduše neměli.

Nečekané překvapení

Je lépe v životě jakkoliv jednat, prociťte jakékoliv emoce, samozřejmě nejlépe tvořivé, šťastné, hlavně dejte něco najevo, abyste nenechali okolo sebe pouze rozkladnou emoční spoušť.

Také uvažujete o tomto testu? Pošlete čtenářům také svá fota, nebo napište zkušenosti do komentářů pod článkem. Zkuste experimentovat s ovocem, přírodním versus rafinovaným cukrem, vodou z kohoutku nebo ze studánky a další. Krásné zázračné chvíle ~:o)

Úvodní fotoPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •