Jsem nadšená: Střípky z minulých životů zapadají do skládačky současnosti

Ahojky Terezko a Sidrisi,

ráda bych Vám oběma moc, moc, moc poděkovala za páteční úžasně příjemnou společnost, za trpělivé vyslechnutí, za zodpovězení mých “všetečných” dotazů, za to že “jste”, že existujete v mé realitě, v mém životě, v mém hologramu. Že jsem Vás mohla osobně potkat a měla tu úžasnou možnost podívat se díky Sidrisovi i do svého minulého života.

Asi jsem to měla už stejně dávno naplánováno, protože víme, že nic není náhoda.

Byl to neuvěřitelně krásný zážitek. Silný (nebylo pochyb o obrazu – útržku filmu, který vidím) a zároveň klid (po celou dobu vím, že jsem v bezpečí na relaxačním křesle). Byla jsem v bezpečí, v klidu a zároveň daleko i blízko. Velmi těžko popsatelná zkušenost. Ale každému bych ji z celého srdce a s radostí v duši doporučila zažít.

Jsem “do slova” plná zážitků, dojmů, emocí, obrazů, ponaučení, porozumění, pochopení a stále ve mne zážitek doznívá…

Stále si doplňuji a zapisuji do už i tak rozsáhlého “desetistránkového” elaborátu s doslovným popisem mých znovu prožitých situací, obrazů a pocitů. Také jsem si díky zážitku trochu zametla a uklidila ve své hlavě:-).

Svěřila jsem se zatím jen dceři a tetě a pokaždé, když jsem jim četla část, kdy odcházím z minulého života a ležím na posteli, neubránila jsem se znovu a znovu slzám, které mi tekly i u Vás.

Zajímavé, jak jsou pocity z minulého života shodné s těmi současnými, které prožívám i nyní.

Jsem tak šťastná a tak vděčná za informace, které jsem se dozvěděla. Vše je nyní lépe “pochopitelné ” a “uchopitelné”. Střípky z minulosti zapadají do skládačky současnosti a začíná se tvořit celkový obraz :-)) Je to tak přínosné a tolik mi to pomohlo pochopit současný stav věcí.

Ještě víc miluji své děti, ještě víc miluji svého muže, jsem ještě víc vděčná za současný život, ještě s větší pokorou přijímám vše, co už mám, znám, co se stalo, co mohu, co zažívám… Více rozumím svým pocitům, chápu lépe své emoce,  vztahy – svůj současný život, své dětství.

Nejraději bych k Vám jela ” už včera” znovu a pokračovala, kde jsem skončila :-)) Mám ještě spoustu plánů, přání a snů a vím, že s Vaším případným vedením, pomocnou rukou, radou si vše splním…

Děkuji, děkuji, děkuji…

S pokorou, láskou, úctou k Vám oběma a k cestě, kterou vedete…
Daniela

Více o regresní terapii do minulých životů

Korektura Jaroslav Hála
Photo by Ambreen Hasan on UnsplashBRNO, PRAHA,
ČESKÉ BUDĚJOVICE, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Celodenní Workshop Astrální Cestování,

Workshop Astrální cestování

Užijte si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

🌱 Prales probudí tvou sílu 🌿 AY!energy od laskyplnysvet.cz ⚡️

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •