Přednáška o astrálním cestování

😮 Nová cesta Vládce Síly 🙋‍♂️Četl jsi? Stojí za to! 💁‍♀️

Zajímá vás astrální cestování, ale ještě nemáte odvahu si jej prakticky vyzkoušet a poznat tak na vlastní kůži nehmotný svět? Nevíte, proč byste vůbec měli dočasně opustit své hmotné tělo? K čemu je dobré astrální cestování i pro praktický život ve hmotě? Moc chcete astrálně cestovat, ale bojíte se nejrůznějších bytostí a toho, že se již nevrátíte do svého těla?

Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli – my vám vše zodpovíme. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

Tímto vás zveme na přednášku o astrálním cestování a astrálním tvoření, kterou momentálně pořádáme v následujících termínech:

Liberec 6. 4. 2019
Praha 20. 4. 2019
Brno 27. 4. 2019
 11. 5. 2019

(Konkrétní místo bude upřesněno vždy 3 dny před samotnou přednáškou.) 

Sejdeme se v 10 hodin a končit budeme mezi 12:30 až 13:00 hod. 

Na konci přednášky si názorně ukážeme, jakou sílu má naše mysl, a naučíme se základ telekineze. Každý z vás zažije, jak pouhou myšlenkou přiměje předmět k pohybu.

Cena vstupenky na přednášku je 210 Kč.

Přednáškou vás provede Jindřich Sidris, který se tomuto fenoménu věnuje velmi intenzivně od svých 12 let. V 18 letech prvně astrálně vystoupil. Od té doby uplynulo již 14 let a nehmotný svět považuje za svůj druhý domov. 

“Od té doby, co prvně astrálně vystoupíte, vám svět kolem vás začne připadat jako sen. Astrální svět je reálnější než ten, který zde známe, a jakmile pochopíme, jak funguje, můžeme ho aktivně využít pro tvoření v tomto hmotném světě.”

P.S. Pokud již teď víš, že chceš astrální cestování i reálně prožít, tak se přihlas na celý workshop astrálního cestování, který pokračuje hned po přednášce. Tam již nebude jen teorie, ale čistá praxe!

Chci koupit vstupenku na přednášku!

Mé jméno je

Můj email je

Můj telefon je

Potkáme se v(Povinné) Souhlasím s Obchodními podmínkami a správou osobních údajů (zde)
Chci VIP newsletter


Zaškrtněte políčkoFoto: pixabay

Korektura českého textu Jaroslav HálaPRAHA, BRNO, AŠ
Celodenní Workshop Astrální Cestování,


Workshop Astrální cestování


Užijte si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻


🌱 Koncentruj se na své pravé já 🌿 Užij si AY!energy z tropických pralesů. Tvoří laskyplnysvet.cz ⚡️

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •