Prales probudí tvou sílu

Příval fyzické i psychické síly

Toto je v Evropě zcela neznámé a nové

Známe kávu, čaj, dokonce i zombiózní energy drinky… ale… to na celé planetě neexistuje nic lepšího? Velmi dlouho jsme pátrali… A nalezli jsme přímo v pralesech! A také jsme je dovezli přímo z nejčistších pralesů Brazílie, Amazonie a Afriky. Mísíme je speciálním poměrem a uvedli jsme na trh produkt AY!energy

A zde to přichází – tyto velmi čisté a silné byliny mají účinky až několika set násobně silnější, než jsou u nás běžně prodávané produkty. Do balení jsme získali velmi silné extrakty Guarany, zcela původní Colu Nitidu (tu která byla v původní receptuře Coca-Coly) a dodali Maté, jenž většina z nás zná jako probouzející čaj, avšak zde opět mnohonásobně silnější.

Možnost volby

Síla AY!energy spočívá v dobrovolném výběru účinku. Můžete celé hodiny běhat, ale také se koncentrovat. Co si vyberete, je na vás.

Fyzická aktivita

Stačí méně jak jedna běžná dávka čistě přírodního AY!energy baleného ve veganských tobolkách a přichází tolik fyzické síly, že máte pocit jako kdybyste omládli o půlku. Získáte příval energie, po které máte chuť utíkat, cvičit, tancovat, užívat si dlouhý výlet… Čaj, káva a energetické nápoje jsou jen slabý odvar.

Nevyrušitelné soustředění

Po jednom balení se hlava uvolňuje a vy cítíte, jak se myšlenky uspořádávají do jasných a srozumitelných polí. Vy víte co chcete udělat, máte na to energii a tak to jdete dělat! Po další 4 hodiny se cítíte jako sama dokonalost a celkem 10-12 hodin máte na dokonání svých plánů.

 

Osvěžuje mysl

 • zlepšuje paměť a soustředění
 • stimuluje mozkové funkce a podporuje mozkovou činnost
 • podporuje soustředění a koncentraci, udržuje pozornost a bdělost,
 • je ideální pro studenty zvlášť během zkouškového období
 • je vhodná při nervovém vypětí, při depresích,
 • kladně působí na nervový i tělesný stav

Povzbuzuje tělo

 • je nejúčinnější přírodní stimulant pro své povzbuzující účinky
 • snižuje únavu
 • snižuje chuť k jídlu a zrychluje metabolismus a spolu s fyzickou aktivitou je to výborná alternativa k redukci váhy
 • může tišit menstruační bolesti
 • může se použít při rekonvalescenci po dlouhé nemoci
 • likviduje v těle volné radikály
 • napomáhá při průjmech
 • dále může být guarana součástí redukčních diet, protože snižuje chuť k jídlu a stimuluje odbourávání tuků
 • v Brazílii ji užívají jako afrodiziakum

Postarali jsme se, aby se byliny dostali přímo z pralesa až k nám do Evropy, kde jsme pro ně vytvořili přesné dávkováním, čisté balení (krásné plechové krabičky, žádný plast!) a název, který vystihuje energie právě pro nejlepší dnešek!

vychytaný e-shop okoukněte na AY!energy

 

Mystický zážitek – do vesmíru a zpět

Byliny pocházejí z Jižní Ameriky a Afriky, tedy z míst, kde se používají pro probuzení vědomí. Samotná Guarana hraje důležitou roli v kulturách brazilských kmenů Tupi a Guaraní.  Tyto kmeny věří, že rostlina je magická, léčí střevní problémy a působí jako prostředek nabytí síly. Traduje se, že její duch komunikuje s člověkem. Máte k tomu ovšem jen jednu příležitost, a to při prvním užití. Další komunikace jsou možné, ale již ne tak významné.

Jak na to?

Do deseti minut od prvního ochutnání přichází nával fyzické energie, ale vy se ještě udržte, napoprvé stále seďte na svém klidném a nerušeném místě.

 1. Zavřete oči a zcela se soustřeďte na klid mysli,
 2. promluvte vnitřně k bytosti bylin, spřátelte se, budete vědět jak na to,
 3. pak opět uklidněte svou mysl a nechte si volně odehrávat přítomnou chvíli.

Po půl hodině bude následovat výtah do Univerza a okamžité vhození do těla takovým způsobem, že se do sebe zaboříte jako o Vánocích do gauče po bramborovém salátu. Po chvíli už nevnímáte své tělo a jdete stále hlouběji, dokud nenarazíte na něco… něco, co vás překvapí – je to bod, centrum všeho, všeho ve vás. Začne se to opět roztahovat, světlo roste a vy vládnete celé místnosti.

Gratulujeme, právě jste zažili jeden z nejvíce probouzejících zážitků určených pro vás, jakožto vládce tohoto světa! Duch bylin se s vámi spřátelil a ukázal vše, jak nahoře, tak dole….

Jaký bude váš první zážitek?

Nejenže vám dodá sílu, ale může být právě nápomocen při niterné meditaci.

Nápoj pijte vědomě, rituálně… Byliny přivítejte ve svém těle a požádejte je o pomoc při vyřešení otázky, která vás trápí. Zklidněte mysl… Přichází silný příval energie, ale vy musíte potlačit tendenci vstát a jít vykonávat fyzickou činnost! Veškerou energii přesuňte do svého nitra a buďte jen pozorovatelem své mysli. Odpověď jistě brzy přijde.

Co o AY!energy lidé říkají?

“Neuvěřitelné. … ve dvě ráno. … spánek stále nepřicházel … zato plno indicií a odpovědí, cože se mi to poslední měsíce děje …. Takže start PC… a práce do pul šesté ráno …v 6.30 a v 8. 40 opět budíček. .. takže to nemá cenu… jedeme dál  😃 Jsem na sebe zvědavá,  jak budu fungovat dál. …”
Radka

 

“AY!energy mi v pořádku dorazila a už si užívám nálož energie 🙂 . Dokonce i můj partner, který neustále pociťuje únavu, cítí příjemnou změnu 🙂 . A též děkuji za dárkový poukaz na kosmetiku, moc mě potěšil. 🙂 Mějte se krásně a spoustu pozitivní energie posílá”
Andrea

 

“AY!energy používám dle pocitu. Poprvé jsem měl úžasný zážitek jiného stavu vědomí, prohloubila se mi přítomnost teď a tady, bylo to zajímavé. Další stavy nebyly až tak intenzivní, ale energii dodá skvěle! Takže hodnotím jedině kladně! :)”
David

 

“Dobrý večer, první setkání sice nebylo mystické, ale energie jsem nabyla o sto šest 🙂 Dala jsem si jednu dávku. Manžel dnes před procházkou ochutnal taky a byl pěkně probuzený… ”
Soňa

 

“Musím se přiznat, že první poznání s AY!energy nebylo zcela přívětivé, neodolala jsem a musela okusit ihned když dorazila a to jsem byla v práci…(špatná volba) 🙂 , celá jsem se třepala a nebyla jsem svá… Ovšem druhý pokus už neměl chybu, ubrala jsem “dávkování” a byla jsem HAPPY,bylo (je) mi táááák dobře plná energie ,štěstí a radosti . Pro velký úspěch opět objednávám AY!energy vícekrát”
Eliška

“Připadá mi, že méně je někdy více.  Rozložené do více malinkých dávek v průběhu dne mi to sedí.”
Martin
“Ahoj. Nespala jsem asi ještě ve 2 ráno, žádný duchovní zážitek mě nepotkal, ale zjevovaly se mi různé obrazy na přeskáčku. Prostě furt mi něco jelo v hlavě…”
Jana
“Poprvé jsem si vzala jen čtvrt dávky ve 4.00 ráno,když jsem vstávala na ranní. Dostavil se obrovský příval energie, měla jsem pocit že dokážu být na deseti místech najednou,byla jsem vnímavější,pohotová,měla jsem v sobě tolik radosti,že jsem nakazila všechny okolo:-D Mně se to moc líbilo! Tak to bylo v pondělí,v úterý i ve středu i ve čtvrtek … Na semináři jsem viděla bytost pralesů, je krásná…od té doby k ní mám trošku respekt,takže si jí dám jen když opravdu cítím vyčerpání a potřebuji fungovat.Při pití jí říkám:ať je nám spolu dobře:-) A je.”
Irča
“Byla jsem z ní unešená, kolik energie jsem v sobě měla. Jako takový čertík na gumičce :)”
Jana
“Úžasně mě ,,nakopla”. Zatím jsem ji měla dvakrát, až doberu, objednám znovu. Díky moc.”
Jana
U velmi silného Ay! Energy opravdu platí pravidlo, že z většího množství prášku nám nemusí být nejlépe, naopak i z méně jak jedné běžné dávky získáte dokonalejší energii právě pro vás.
A jak působí na vás? 🙂
foto flickr

Tento produkt je schválen Evropskou unii jako potravina. Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 ale nesmíme u tohoto produktu jako prodejci uvádět žádné zdravotní tvrzení a proto vás musíme smolně odkázat na externí zdroje na internetu.

 

zdroje článku: flickrflickrflickrbotanicwiki

 

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:


 • Vládce Síly - Tvoř svůj svět

 • Celodenní Workshop Astrální cestování

 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  • 137
  •  
  • 78
  •  
  •  
  •  
  •  
   215
   Shares