Prales probudí tvou sílu

Příval fyzické i psychické síly

Čtení na 6 min.

Poštěstilo se nám získat mnohonásobný bylinný extrakt v podobě prášku, který do půl hodiny probudí člověka i kdyby měl padnout do hlubokého spánku!

Už jste někdy měli guaranu? Že se vůbec ptáme! Zde máme účinky až několika set násobně silnější, než běžně prodávaná. Do balení jsme navíc přidali zcela původní Colu Nitidu (ano, která byla původně v Coca Cole, ale již není) a dodali Maté, jenž většina z nás zná jako probouzející čaj, avšak opět mnohonásobně silnější.

Obrovské výkony

Stačí méně jak jedna lžička čistě přírodního bylinného extraktu a přichází tolik fyzické síly, že máte pocit jako kdybyste omládli o půlku. Získáte příval energie, po které máte chuť utíkat, cvičit, tancovat, užívat si dlouhý výlet… Kam na to čaj, káva, energetické nápoje… V našem případě jsme se cítili jako při zážehu rakety! Ale nejen to…

Osvěžuje mysl

 • zlepšuje paměť a soustředění
 • stimuluje mozkové funkce a podporuje mozkovou činnost
 • podporuje soustředění a koncentraci, udržuje pozornost a bdělost,
 • je ideální pro studenty zvlášť během zkouškového období
 • je vhodná při nervovém vypětí, při depresích,
 • kladně působí na nervový i tělesný stav.

Povzbuzuje tělo

 • je nejúčinnější přírodní stimulant pro své povzbuzující účinky
 • snižuje únavu,
 • snižuje chuť k jídlu a zrychluje metabolismus a spolu s fyzickou aktivitou je to výborná alternativa k redukci váhy
 • může tišit menstruační bolesti,
 • může se použít při rekonvalescenci po dlouhé nemoci,
 • likviduje v těle volné radikály,
 • napomáhá při průjmech.
 • dále může být guarana součástí redukčních diet, protože snižuje chuť k jídlu a stimuluje odbourávání tuků
 • v Brazílii ji užívají jako afrodiziakum.

 

Postarali jsme se, aby se byliny dostali přímo z pralesa až k nám do Evropy, kde jsme pro ně vytvořili přesné dávkováním, čisté balení a název, který vystihuje energie právě pro nejlepší dnešek!

Hooray.Today
vychytaný eshop na www.hooray.today

Nevyrušitelné soustředění

Po jednom balení se hlava uvolňuje a vy cítíte, jak se myšlenky uspořádávají do jasných a srozumitelných polí. Vy víte co chcete udělat, máte na to energii a tak to jdete dělat! Po další 4 hodiny se cítíte jako sama dokonalost a celkem 10-12 hodin máte na dokonání svých plánů.

Mystický zážitek – do vesmíru a zpět

Byliny pocházejí z Jižní Ameriky a Afriky, tedy z míst, kde se používá pro probuzení vědomí. Samotná Guarana hraje důležitou roli v kulturách brazilských kmenů Tupi a Guaraní.  Tyto kmeny věří, že tato rostlina je magická, léčí střevní problémy a působí jako prostředek nabytí síly. Traduje, že její duch komunikuje s člověkem. Máte na to ale jednu jedinou šanci za život a to hned napoprvé. Další komunikace jsou možné, ale již ne tak významné.

Jak na to?

Do deseti minut od prvního ochutnání přichází nával fyzické energie, ale vy se ještě udržte, napoprvé seďte stále na svém klidném a nerušeném místě.

 1. Zavřete oči a zcela se soustřeďte na klid mysli,
 2. promluvte vnitřně k bytosti guarany, spřátelte se, budete vědět jak na to,
 3. pak opět uklidněte svou mysl a nechte si volně odehrávat přítomnou chvíli.

Po půl hodině bude následovat výtah do Univerza a okamžité vhození do těla takovým způsobem, že se do sebe zaboříte jako o Vánocích do gauče po bramborovém salátu. Po chvíli už nevnímáte své tělo a jdete stále hlouběji, dokud nenarazíte na něco, něco, co vás překvapí – je to bod, centrum všeho, všeho ve vás a ono se to opět roztahuje, světlo roste a vy vládnete celé místnosti.

Gratulujeme, právě jste zažili jeden z nejvíce probouzejících zážitků určených pro vás jako vládce tohoto světa! Duch byliny se s vámi spřátelil a ukázal vše, jak nahoře, tak dole….

Výkon a koncentrace, která nejde vysvětlit, jen prožít

Síla této byliny spočívá v dobrovolném výběru účinku. Můžete celé hodiny běhat, ale také se koncentrovat. Co si vyberete, je na vás. Tedy pakliže si nedáte více jak jednu lžičku, pak se stanete střelou, kterou nedostihne ani superman – naopak nepřehánějte to, neboť tolik síly se pak hůře kočíruje. Pěkně polehoučku, postupně od trošky. Opravdu vyzkoušeno a nedoporučujeme to, začněte nejdříve v malém množství 🙂

I právě proto se tomuto zcela přírodnímu bylinnému extraktu říká slabý zdravý kokain…

Síla a vitalita

Co ukrývá

Semena guarany

se skládají většinou z načervenalých rostlinných vláken a pryskyřice s malým množstvím oleje a vody. Guarana obsahuje i stimulanty theobromin a theofylin a další alkaloidy, jako je kofein.

 

Kolovník

obsahuje především kofein, teobromin a třísloviny. O kofeinu dobře víme, že dokáže stimulovat nervovou soustavu, tudíž podporuje soustředění a zahání únavu. Dalšími účinky je urychlování metabolismu a pomáhá při odbourávání tuků.

 

Maté

obsahuje kofein, theofylin a theobromin. Původní kmeny používali Ilex k posílení imunity, detoxikaci krve, ke zklidnění nervového systému, proti únavě, ke snížení stresu a pro lepší spánek.

Guarana na sílu

Semeno Guarany

Snový výkon

Balení je 22x silnější než samotný prášek – žádné zbytečné trávení, ale přímá energie!

Extrakt s 22% kofeinu

Tento prášek pouze a jen z bylin se do těla vstřebává mnohem lépe než káva. Kofein se uvolňuje postupně, obdobně jako u čaje, a proto se nedostavují v takové míře nežádoucí účinky jako je zrychlený srdeční tep nebo psychické napětí.
Nesmí užívat těhotné a kojící ženy, jelikož obsažen kofein. Nesmí ji užívat také lidé alergičtí na kofein, osoby trpící srdečními problémy, vysokým krevním tlakem, vředy a osoby trpící cukrovkou a epilepsií. Pokud jste pravidelným konzumentem kávy, dávku můžete mírně navýšit.
 

Raketový start dne

Vzhledem k tomu, že mnoho hodin po vypití nelze spát, pak je vhodné si ji vychutnat již před snídaní, neboť energie Vám vydrží až do večera. Naopak pokud si ji chcete vychutnat odpoledne, pak počítejte že neusnete do rána, což se může hodit kreativcům.

Ohromná energie pro vytoužený růst

Byliny vám nejen ukáží niterné pocity se kterými dále můžete pracovat, ale budou vás k tomu přímo motivovat. Vy tak na sobě můžete pracovat a třídit své nejlepší vlastnosti, naučit se být sami sebou a uvědomit si, že veškeré naše myšlenky jsou založené pouze na schopnosti jejich ovládání. Tím vznikají naše následné kroky, které myšlenky realizují. Máte tak výborného kouče, který vám s tím pomůže. Ku pomoci vám může být i návod pro ovládnutí své mysli ZDE.
Vy ale můžete také dokončit projekt, na který jste nikdy neměli čas, konečně sportovat, malovat, nebo meditovat… Je to jen na vašem vnitřním Já, kterou cestou se vydáte. Jen na Vás.

Dávkování prášku

Příprava je velice snadná, jelikož jsme nechali odměřit a zabalit dávky zvlášť. Nyní tak stačí pouze vysypat ze sáčku, rozmíchat ve vodě nebo v jiné tekutině a vypít.

Při užívání, tak jako u všeho, může vzniknout tolerance. Proto doporučujeme jednou za čas stimulant vysadit. Přehnaným množstvím se snižuje efektivnost a člověk začíná být více podrážděný a nervózní.  Je dobré vzít jeden až tři dny za sebou a pak několik dnů pauzu. Taktéž nezapomeňte při  ní pít a jíst, aby se dala energie dobře tvořit 🙂

Kde o ní ódy zní

Láskyplný svět: Jaké účinky má na vás extrakt guarany?

iDNES: Guarana, zdravější náhražka kávy
Novinky.cz: Na únavu je guarana lepší než káva

 

Jaký bude váš první zážitek?

Mnoho z vás si chválilo úžasné účinky silné koncentrace guarany, maté a coly nitidy, proto jsme se rozhodli tyto úžasné byliny smísit speciálním poměrem a uvedli jsme na trh produkt pod názvem Hooray.Today. Nejenže vám dodá sílu, ale může být právě nápomocen při niterné meditaci.
Nápoj pijte vědomě, rituálně… Byliny přivítejte ve svém těle a požádejte je o pomoc při vyřešení otázky, která vás trápí. Zklidněte mysl… Přichází silný příval energie, ale vy musíte potlačit tendenci vstát a jít vykonávat fyzickou činnost! Veškerou energii přesuňte do svého nitra a buďte jen pozorovatelem své mysli. Odpověď jistě brzy přijde.

Tento produkt je schválen Evropskou unii jako potravina. Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 ale nesmíme u tohoto produktu jako prodejci uvádět žádné zdravotní tvrzení a proto vás musíme smolně odkázat na externí zdroje na internetu.

 

zdroje článku: flickrflickrflickrbotanicwiki

 • 137
 •  
 • 78
 •  
 •  
 •  
 •  
  215
  Shares