Tři stupně k rozvoji vlastní mysli, část I.

Čtení na 3 min.

Je až s podivem, jak málo lidí dokáže své vědomí nasměrovat směrem k sebeovládání, tedy Vládnutí svému životu i okolnímu prostředí. Pakliže však zájemce vydrží, tak již za měsíc si začne uvědomovat zcela jiné životní spojitosti, které běžnému člověku mohou unikat celý život…

 

Po této cestě člověk nejen ovládá svou mysl, ale především nalézá štěstí, naplnění, klid, lásku. Dostaneme se do stavu, kdy jsme plní Síly a vše je nám jasnější.  Ukáži Vám zde metodu, která je dar, neboť otevírá další poznání. Je tak jednoduchá a přitom tak důležitá….

Věnujme si každé ráno a večer 10 minut pro práci s myslí.

1) Pozorování myšlenek

Pohodlně se usaďme a pouze pozorujme svou mysl. Pomoci si můžeme zavřením očí. U žádné myšlenky se nezastavujeme. První měsíc jsme pouze pozorovatelé.

Pokud k nám přijdou opravdu důležité myšlenky, zapišme si je, neboť se často jedná o velmi pomocné pro náš život. Postupem času bude stále méně a méně silných myšlenek a budeme schopni býti jen pozorovateli. Myšlenka přichází… odchází… další a další.

2) Ovládnutí jediné myšlenky

V dalším měsíci se ve stejných časových intervalech naopak učíme udržet jednu jedinou myšlenku. Na cokoliv, ale pouze jednu. Musíme se na ni plně soustředit, zaobírat se jí.

K ovládnutí své mysli je dobré zvládnout i dokonalou vizualizaci a zde nám velmi pomůže jednoduchý předmět. Pro začátek si zvolme například kamínek, či jablko. Nejprve ho pozorně sledujme, pak zavřeme oči, uvolníme mysl a v ní utvoříme dokonalý obraz předmětu. Podaří-li se to bez přerušení alespoň po 1 minutu, tak reálně, že bychom se ho mohli dotknout, pak jsme na velmi dobré cestě. Postupně svou schopnost navyšujme až do 5 a více minut.

3) Klidná mysl

Nyní již umíme své myšlenky nechat jít, ale i vést požadovaným směrem. Jsme proto připraveni mít mysl zcela čistou, nezaobírat se myšlenkami a pouze být. Možná to nyní zní nezvládnutelně, ale po dvou měsících nám tato schopnost přichází sama. Víme, cítíme a vnímáme, kdo jsme my, co jsme, co je náš život.

Osudová cesta

se nyní před námi otevírá. Lze si ji představit jako náhrdelník z perel. Nit mezi nimi je Osudová cesta, přímá a spojuje veškeré pevné body, které zde symbolizují perly. Člověk ale může jít i mimo cestu a udělat velkou obcházku, přesto se do pevného bodu, perly života, vždy dostane, neboť právě tyto chvíle si naplánoval, ještě před samotným zrozením a přijetím hmotného těla.

Pro chůzi Osudovou cestou je klíčové umění zvládnuté mysli. Pevné body pak může změnit jen člověk, jež dokáže ovládnout následky do původního bodu i pro své okolí. Veškeré tyto poznání získáte takto jednoduchou praxí.

Dnes

si určíme hodinu ranní a večerní vhodnou k mystickému rozvoji vlastní mysli a budeme jí vždy dodržovat. Pomoci nám může společná meditace nás všech,
každý den ve 21 hodin – více informací naleznete ZDE.

Veškeré změny ve fyzické světě jsou pak pouze o zvládnutí naší mysli – tedy zvládnutí stavu před akcí.  Tedy předSTAV.

Vládce Síly

Sebevědomě ovládnete a zažijete propojení se světem.  Vyřešíte svůj život, protože jedinečně ovládáte mysl a vědomí. Nejvýznamnější chvíle svého života budete tvořit zcela vědomě. Jste Vládce Síly!

Po úspěšném zvládnutí metody

 

Více o autorovi Jindřich Sidris

foto flickr

 • 34
 • 1
 • 27
 •  
 •  
 •  
 •  
  62
  Shares
 • Mike Skiller

  Já nevím jak si mám začít přehrávat moje myšlenky.. 🙁

  • Ahoj, je to vlastně velmi snadné. Doslova se jen pohodlně usaď, zavři oči a analyzuj na co právě myslíš? Kolik ti přichází myšlenek? S jakým důrazem? Co je to za myšlenky? Odkud pocházejí? Proč přicházejí? … lze se soustředit jen na jednu?! …. lze je zcela na krátkou chvíli uklidnit?…. Úspěch vždy přijde s praxí, přeji ti ho! Jindřich Sidris