Vládce Síly, otázky a odpovědi 6

27. Udržení pozornosti na jednu věc

Když chci myslet na jednu věc (např. pomeranč), tak mi během nastaveného času šesti minut naskočí cca 21 jiných myšlenek. Dnes opět dokonce 30. Někdy je to lepší, někdy horší, ale jak jste psala, je potřeba udržet pozornost alespoň po dobu jedné minuty, což nevím, zdali se mi podařilo dosáhnout, a určitě se mi to nedaří opakovaně. 1-5

Pojďme pro tento týden nakombinovat dvě techniky, které nám pomůžou ovládnout jednu myšlenku.

1)

Během vědomého dýchání si vizualizujte, jak s každým nádechem do vás vtéká bílá mohutná energie. Při výdechu tuto energii využijte tak, že budete kolem sebe tvořit svou vlastní sféru. Můžete ji vidět jako bílý či černý prostor. Něco jako vajíčko kolem vás, které s každým výdechem nafukujete energií, a tím od sebe odtlačujete veškeré okolní ruchy i myšlenky. V tu chvíli existujete pouze vy ve vlastní sféře a veškerá další realita je až za hranicí “vajíčka”.

2)

Do této sféry si vizualizujte předmět, věc, kterou doopravdy milujete. Může to být hrníček s horkou čokoládou, kornout se zmrzlinou či vaše auto. Něco, co vás dokáže zaujmout a vy si užijete zkoumání tohoto předmětu do nejmenšího detailu.

Toto je velmi účinná kombinace, věřím, že dosáhnete v meditaci mohutného zlepšení.

28. Kout ničeho

“Jednou se mi pak povedla jedna věc a od té doby to jde relativně na povel, když je dost klidu. Zkrátka, když jsem jen zavřela oči a sledovala běžné myšlenky ohledně toho, co musím ten den udělat, tak se mi jednou povedlo najít “část mysli”, prostě jakýsi kout, kde nebylo nic. A bylo to tak nějak pod povrchem toho povrchního myšlení o běžném dnu.”
Kristýna, Vládce Síly 1-2

 

Tak to je přesně ono – ano! Vy jste došla opravdu velmi daleko, do své niterné zahrady klidu, míru… do svého stavu zen. Jen šťastná. Tento stav je velmi žádoucí, dochází v něm k pochopení, že jsme šťastní sami od sebe. Jednoduše jsme. Nic není potřeba… Nic není slyšet, není hlad, nic nepotřebujeme… jednoduše… nic… Až postupně přecházíme do nicoty… nic… a pokračujte ještě hlouběji. Hmotné tělo s hmotnou realitou si vás opět zavolá, až bude čas. Ať už uplyne minuta, deset minut nebo hodina, ale nakonec opět začneme něco chtít. Jestli to bude čokoláda nebo horká vana… Ale návrat do běžné mysli si užijete až s oslavou, jako kdybyste se právě narodila, že 🙂 Je tak nádherné a  uvolňující, když víme, že se můžeme zcela položit do své mysli, úplně odsunout veškeré myšlenky a jen být… až přichází nic…  Neboť celý život děláme něco, ale nyní víme, že nic bylo, je a bude.. nic popsané již není nic, ale vy jste velké vědomí… Díky poznání takto hlubokého stavu vás již nic nemůže v běžném světě ovládnout, nýbrž jdete svým životem. Alespoň dokud si zachováte svou sílu mysli. Proto udržte si tuto cestu, toto velké poznání, jež jste získala, a každý den například v 6:02 a 21:00 se položte do svého krásného vykrystalizovaného nic. Vždy si darujte sama sebe.

Ve hmotném světě pak budete mít o to větší vůli a pevnost mysli. Najděte i v hmotném světě cestu, kterou ovládnete, a budete žít opravdu svůj život. Cestou vládce síly naši mysl v hmotném světě usazujeme do ohromné vůle pro získání charisma, ovládnutí a sebepoznání, v dalších stupních pak získáváte možnost působit na opravdu široké společenské pole, neboť právě proto zde jsme, hrajeme hru života – užijme si ji. A vždy se pak navraťme sami k sobě, až do nicoty, která nám dává tak cenné poznání z cesty a která jednou nastane u každého z nás, tedy z cesty pokračování života ve hmotném těle – avšak zcela vědomě.

 

Pokračování článku vidí pouze přihlášení Vládci Síly,
i Ty se jím můžeš stát, cesta je přímá a přehledná.

You Must be Logged in to view this content, Register or Login Here

 

Korektura českého textu Jaroslav Hála

foto pixabayPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •