Ponoření do štěstí

Ponoření do štěstí

Každý chce být šťastný, tedy radostný, láskyplný a bohatý. Pojďme se podívat tomu na kloubek, jak lze dosáhnout v našich evropských podmínkách těchto životních možností.

Životní bohatství které musíš mít

Většina dnešní společnosti spojuje úspěch a životní bohatství s přebytkem finančním prostředků. Ne každý má ale tuto cestu vybranou ve svém osudu, však jaké by to bylo smutné, kdybyste byli v každém životě bohatí a měli stejné zkušenosti. V tomto případě se dá například očekávat dostatek materiálna, ale méně pochopení, lásky, či štěstí a mnoho finančně zabezpečených lidí vám to potvrdí do očí, jen se jich ptejte na rodinné záležitost a pojem štěstí a právě s takovými lidmi se bavím, jak se dá nastolit celkově šťastná svět. A právě proto se rodíme na svět stále do nových podmínek, které si my vybíráme ještě před zrozením. Vím to, protože mám vzpomínky ze svých minulých životů i jak jsem se dostal do tohoto života v Česku. A nyní k tomu důležitému. Vy si vážně myslíte, že jste neúspěšní jenom proto, že nemáte peníze? A kdo vám namluvil a vytvořil v kebuli tu hodnotu, že zrovna peníze jsou hodnotné?! Úspěch je přeci mít šťastný život, být šťasten, nebo dosaďte si cokoliv, co vás naplňuje. Pojem štěstí jde z hmotného hlediska stáhnout rozhodně na stovky jiných věcí, než jen peníze. To si naše společnost vážně nechala tak dokonale vymlít hlavy, že si myslí, že nic jiného na světě není lepšího, či alespoň stejně dobrého?!

Najdi odvahu

My nic nemusíme a to všichni známe, tak podle toho zkuste také jednat, seberte v sobě tu odvahu. Možná vám to přijde i nesplnitelné, ale jestli to vážně chcete, tak se na měsíc zastavte a nic nedělejte... nic... A pokud nejste meditačně pokročilý, stejně budete muset něco dělat. Jenže, něco, co vás bude bavit, protože to budete dělat jako děti, abyste něco dělali a bavilo vás to, abyste poznávali život. Však jak rádi uklízíme, když se nám nechce do nevhodného úkolu, že... A jestli si myslíte, že to je jen sen, tak vám povím, že není, sám jsem toho důkazem, jsem tady před vámi a povídám vám, že každý si může splnit svůj sen. Nechat ovládat vlastní život někým jiným je sice snadné, ale tím ztrácíte svůj život. Už jen ten pocit, že musíte chodit do nevhodné práce, dělat něco, co ve skrytu duše nechcete, nebo i pro někoho jiného, to je právě to, co ničí člověka. Všichni chceme radost, všichni chceme být veselý, všechny nás něco v životě baví, tak to dělejme! Dělám, co mě naplňuje a jde to, zde vám ukazuji důkaz. Udělejte to také, konečně začněte žít, vezměte opratě svého osudu do vlastních rukou! Buďte znovu šťastní.

Cítíš svou cestu

Všichni tedy můžeme dělat pro nás dokonalé činnosti, tím přibude štěstí, ale ještě je potřeba dorovnat štěstí v ostatních rovinách. Dokonce s těmito začněme v praxi nejdříve, jelikož nás posunou sedmimílovými boty daleko a daleko. Pokud ovládáte teorii, ale praxe uniká, pak v tom případě je potřeba nevšímat si okolí, jednat podle svého - vy žijete svůj život - nikdo ho za vás nemůže a nesmí žít. Nebo najděte i spřízněného člověka, jenž vám ukáže prakticky celý svět, podle nového poznání, prakticky vám jej ukáže a učte se od něj, nemluvte, jen poslouchejte a ciťte vyzařující síly z vašeho setkání. Ono poznání totiž existuje skrze čin, ať už je myšlenkový nebo hmotný. Vy zvládnete, aby jste žili tak, jak chcete, jak vás vede váš vnitřní hlas. Ale nepotřebujete nikoho k tomu, abyste to dokázali, vše zvládnete sami, však jdeme se na to podívat.

Jenže ouha, co je to ono štěstí?

Většina lidí chce žít obyčejný život, ale ten právě skýtá mnoho ovládání, jak vás skrze hádky, reklamou, ovlivnění skrze běžné filmy, vraždy, korupce... S tímto vším odpadem, který denně na člověka dopadá z mnoha stran.. A dost. V tomto světe chcete vážně žít? Já bych ho nebral už ani náhodou. Raději si vyberu být v pohodě, smát se od ucha k uchu, ponořit se do soustředění na tvořivé síly, na tvořivé jednání a tím nevnímat všechny ty falešné ničivé zprávy a tím dostat možnost se probudit. A až poté, když nalezneme pohodu, můžeme nalézt a rozvíjet svou partnerku nebo partnera a společně v této lásce a štěstí pokračovat. Pro fyzický, duševní ani duchovní vývoj není důležité, co se děje na světě, okolo vás, ale co se odehrává ve vás, ať už jste kdekoliv a pak jak s tímto právě onen svět ovlivníte, co s tou silou uděláte... Dávejte stále víc a víc oné síly právě pro pomoc sobě, pro radost, ale i dalším lidem. To je právě to nejlepší, co v začátcích můžete udělat, dávat především sobě dárky v podobě radosti, smíchu, radosti, optimismu a to pak šířit jako lék pro další lidi, kteří se rádi zasmějí ~:o) A když, tak je i dalších mnoho možností, které si můžete v budoucnu vybrat a tím se více nořit do štěstí.

Věř v sebe

Je složité ukázat, jak je životní cesta snadná a krásná, když zbytek světa to nevnímá. Snad, budete muset ze začátku věřit, stejně jako já i mé okolí, které to zvládlo a navíc s radostí. A do toho dělat jen jednoduché, ale tak silné a zázračné konání. A tím je od srdce se smát, o každém smýšlet v dobrém (i zloděj krade, protože nemá čím nakrmit rodinu... Ale na začátku byl třeba velký podvod v ekonomii a ovládání lidí).

Najdi se

Buďme jen svoji, ale k tomu musíte najít sami sebe. Jen se zklidněte, vypněte a poslouchejte tu hudbu, která hraje uvnitř vás. Která hraje symfonii štěstí, jenž právě skrze Vaše fyzické tělo dokáže tvořit radostný celý den. Celý den i nocí... Vám... ale i také celému světu. Takto jdeme společně v Astrální akademii.