Sidris rodina: Astrální cestování

Sidris rodina: Astrální cestování

Obrátil se na nás čtenář s následujícími dotazy.

"Krásný den. Chci se zeptat: při opravdu velkém uvolnění cítím motání hlavy a je mi na zvracení. Vždy mě to vyruší, nemůžu pokračovat dál a prostě jdu spát. Nepociťuji tedy pískání v uších - dočetl jsem se, že jde o poslední fázi před vystoupením z těla. Nejsem si jist, ale myslím si, že už od něj nejsem daleko. Možná, že bych měl být delší dobu bez myšlenek. Chtít vystoupit z těla na dvě minuty nestačí, pan Sidris psal, že bez problémů budeme, až to zvládneme tak na pět minut. Slyšel jsem také, že v astrálním světě neexistuje čas a prostor. Prostor - to chápu, možná je to nekonečná krajina, ale že tam není čas, to si neumím představit. To znamená,  že tam můžeme strávit rok a ve skutečnosti uplyne jen hodina,  než se navrátíme? Nebo je to tak, že duše se navrací třeba po čtyřech hodinách? Neumím si to představit. Také jsem se dočetl o paralýze těla, když se do něj duše navrátí, že člověk může být na chvíli ochromen, nebo se klepat a škubat - z návratu zpět mám strach. Ale údajně to vždycky dopadne dobře a tělo se pomocí mysli během pár minut rozhýbe. Dnes jsem si přečetl váš starší článek a chci astrálně vycestovat. Přeji si to, protože chci poznat krajinu astrálního světa a hlavně ty jiné bytosti a sféry. Předem děkuji za odpověď. A především za rady a za to, že mě nezrazujete. Už brzy se uvidíme." Karel

Musím říct, že jste na nejlepší možné cestě! Jakmile cítíte motání hlavy a je vám na zvracení, tak jděte dál. Je to doopravdy poslední stadium před astrálním vycestováním. Nemusíte se bát - ty nepříjemné pocity nejsou fyzického těla, nýbrž astrálního, a doopravdy se nic nestane. Stačí je jen překonat a během pár vteřin budete v astrálních sférách, bez těchto pocitů.

Nemusíte nutně meditovat v nicotě. Naopak máme zkušenosti, že nejlepší způsob je ovládnout jen jednu myšlenku. V té chvíli to bude myšlenka "vystupuji z fyzického těla" a nebudete dávat žádnou myšlenkou důležitost průvodním jevům, jako je motání hlavy, brnění v těle apod. V tu chvíli existuje jen myšlenka na opuštění těla - žádná radost, naštvání, nedočkavost. Jen a pouze "teď opouštím své fyzické tělo". Jednoduchý návod na ovládnutí své mysli naleznete ZDE.

V astrálních sférách prostor i čas svým způsobem existují. Neexistuje zde pouze hmota. Co se týká prostoru, nejsme v něm omezeni právě tou hmotou a tudíž se v něm můžeme volně pohybovat. Čas jako takový se zde změnil na věčné "TEĎ". Zde je právě důležité maximálně ovládat své myšlenky, protože na cokoli pomyslíte, to se zde hned teď stane. Chcete být pod mořem? Jste tam okamžitě. Chcete vidět bytost? Máte ji tam. Jen pomyslíte na své fyzické tělo a během okamžiku jste zpět.

Po návratu do těla se nemusíte obávat žádné paralýzy, či klepání a chvění těla. Je to zcela přirozený a jednoduchý proces. Vracíte se do vašeho těla, které znáte a ono zná vás. Nic složitého neočekávejte. Pakliže ale chcete mít jistotu, mějte u sebe připravenou sklenici vody. Voda je velmi stahující a stačí se jí jen dotknout, a budete zcela usazen ve svém hmotném těle.

Musím říct, že jste doopravdy již velmi blízko a proto vytrvejte a nenechte se ničím odradit. Pokud by se to dlouhodobě nevedlo (což u vás již doopravdy nehrozí), můžeme se setkat na společné noční působení, kde vám pomůžeme.

Pozorování mysli (audio meditace 19 minut)

Pozorování mysli (audio meditace 19 minut)