Astrální cestovatelé nepotřebují jíst?

Astrální cestovatelé nepotřebují jíst?

Někdy dostávám zajímavé otázky stejného typu jako:

"Pokud by jsi opravdu astrálně cestoval a poznal své pravé já, tak bys za své služby nevybíral žádné peníze. Je mi líto těch lidí co ti ty peníze poskytnou a proto doufám, že najdeš cestu k sebepoznání. Z toho co děláš bys měl míti dobrý pocit, a ne za to vybírat peníze... Tonda"

V Láskyplném světě každý den pomáháme na spousty neplacených emailů, pomáháme jak jen to jde. Pokud chce ale někdo větší péči, pak je opravdu potřeba zařídit nejen prostory pro setkání.

Ano mohu říci, že mám ve svém světě výhodu, mimotělně cestovat mi jde jednoduše a umím tuto cestu ukazovat novým přátelům. Již od dětství jsem měl schopnost probuzenou, podobně jako mnoho jiných dětí, ale já jsem si řekl, že to zvládnu dlouhodobě! Proto jsem vyhledával veškeré informace, cvičil ledabyle, pak poctivě a úspěchy přicházely. Samotné vystoupení z těla je pak jen začátek dlouhého studia přímo v praxi.

Ve vyšších světech opravdu nic není potřeba

Dokud jsme v jakékoliv sféře, tak nepotřebujeme prakticky NIC. Ono tam fakticky NIC existuje. Zapomeňme na jídlo, únavu, spánek... Ale, když se vrátíme zpět do těla, tak se radujeme, že tam je něco  - vždyť právě s tím zažíváme ty hmotné chvíle. A tělo máme všichni s podobnými potřebami.

Cesta hmotným světem

Stejně jako bankéř, truhlář, tak průvodce hlubinnými stavy potřebuje jíst a bydlet. Stejně jako chceš mít profesionálního kováře, který ti uková kvalitní ocel a musel na to studovat alespoň tři roky, stále se v tom zdokonaluje, tak stejně tak chceš mít kvalitního herce ve filmu. Tato výhoda stálého zdokonalování osobnosti/duše tak vzájemně přináší důvěru v bezpečí v daný obor.

U mě získáváte bezpečí při vedení Astrální akademie, mimotělním cestování, poznání minulých životů a Silového působení. Dlouhá léta jsem poskytoval pomoc ze svých rezerv a bral to jako školu a pomoc bližním. Po jisté době jsem tvrdě narazil, neměl jsem ani na základní potřeby. Je pak otázkou, zda dělat bankéře a zahazovat svůj talent jen proto, že si nedokážu říci o ohodnocení za úkon, který je navíc tak silný, že se často dostává za hranice života mého i nových přátel? Jsem tak rád, že mohu s klidem na srdci říci - ano, věnuji se tomu každý den, vím co nastane a v každé situaci si dokáži poradit. Dlouhá léta jsem šel za hranice běžných poznání a to dokáži předat dále, avšak příjemnou cestou.

Společně přesně víme, za čím jdeme

Někteří lidé se dokáží naučit astrálnímu cestování sami od sebe, to se rozumí že třeba na takový kurz Astrálního bubnování nepůjdou, ale možná by tě překvapilo, stejně jako mě, jak vibrace bubnů silně působí právě na naše astrální a mentální tělo. Jak se setkáváme se stejně smýšlejícími přáteli na pohodovém víkendu, kteří také chtějí uklidnit mysl a chtějí se společně a v bezpečí učiti těmto zkušenostem. Všichni vědí co získají i za co. V mém případě kolik musím s kolegyní zaplatit za bubny, sál a pension s jídlem.

Pokud bych neprobouzel schopnost astrálního cestování, musel bych být například burzovním makléřem. Což pro astrálního cestovatele, pokud to není jeho Poslání,  zcela nemá smysl dělat a postrádá smysl bytí. Jistě tak děláme všichni co doslova milujeme a vždy nejlépe jak dovedeme. Najděme si opravdu tu nejlepší životní cestu, tu, která má v sobě naše vnitřní Poslání, Jindřich Sidris

Jak najít Poslání?

Naučte se sami nebo spolu mimotělnímu cestování a ponořte se do regresní terapie s jasným cílem.
Velmi kvalitní cestou pak projdete skrze Astrální akademii.

Pozorování mysli (audio meditace 19 minut)

Pozorování mysli (audio meditace 19 minut)