Astrálním cestováním do černé díry

"Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli při astrálním cestování vadí/nevadí navštívit černou díru, respektive se do ní podívat, aby mi to nevcuclo navždy tělo, nebo tak."
Tomáš Navrátil

 
Sidris rodina

Tak toto je krásná synchronicita a proud Síly, jelikož do černé díry se před pár dny vydal náš astrální cestovatel a Vládce Síly.  Prošel skrze černou díru a čekalo ho tam velké překvapení, které ovšem zde nechceme rozepisovat.

A víte proč?  Protože my preferujeme vlastní poznání, praxi… to nám totiž již nikdo nevezme. Proto i na cestě Vládce Síly získáte hlavně a především praxi, kterou následně můžete sdílet s ostatními a porovnávat, co jste prožili.

Místo teoretického programování co bychom měli prožít, je naopak velmi cenné, když si řekneme že je to bezpečné, prožijeme to každý na sobě a pak... si o tom popovídáme a shodneme se.

Je proto velmi cenné:
a) “Prošel jsem černou dírou a bylo tam… Co jsi tam viděl ty?”
b) “Ano! Přesně to samé.”
A vést stále hlubší niterné rozhovory.

Proto cestuj za černou díru a pak se nám ozvi. Spojíme tě přímo s astrálními cestovateli, kteří mají stejné prožitky, a můžete se tak  vzájemně obohatit o detaily, které jsi právě ty postřehl, a dát tak dohromady ohromující celek a zjistit, k čemu je toto poznání prakticky užitečné a jak je můžeme využít zde ve Hmotě. :)

Těšíme se na tvou zprávu a přejeme krásné astrální poznávání.

 

Audio meditace na email zdarma: Pozorování vlastní mysli

Webinář o astrálním cestování

13. března OD 17 HODIN Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

Vstupenka

Online kurz Astrální cestování

poznej život nezávisle na svém hmotném těle

CHCI VĚDĚT VÍCE

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Stáhnout