Astrálním cestováním do černé díry

"Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli při astrálním cestování vadí/nevadí navštívit černou díru, respektive se do ní podívat, aby mi to nevcuclo navždy tělo, nebo tak."
Tomáš Navrátil

 
Sidris rodina

Tak toto je krásná synchronicita a proud Síly, jelikož do černé díry se před pár dny vydal náš astrální cestovatel a Vládce Síly.  Prošel skrze černou díru a čekalo ho tam velké překvapení, které ovšem zde nechceme rozepisovat.

A víte proč?  Protože my preferujeme vlastní poznání, praxi… to nám totiž již nikdo nevezme. Proto i na cestě Vládce Síly získáte hlavně a především praxi, kterou následně můžete sdílet s ostatními a porovnávat, co jste prožili.

Místo teoretického programování co bychom měli prožít, je naopak velmi cenné, když si řekneme že je to bezpečné, prožijeme to každý na sobě a pak... si o tom popovídáme a shodneme se.

Je proto velmi cenné:
a) “Prošel jsem černou dírou a bylo tam… Co jsi tam viděl ty?”
b) “Ano! Přesně to samé.”
A vést stále hlubší niterné rozhovory.

Proto cestuj za černou díru a pak se nám ozvi. Spojíme tě přímo s astrálními cestovateli, kteří mají stejné prožitky, a můžete se tak  vzájemně obohatit o detaily, které jsi právě ty postřehl, a dát tak dohromady ohromující celek a zjistit, k čemu je toto poznání prakticky užitečné a jak je můžeme využít zde ve Hmotě. :)

Těšíme se na tvou zprávu a přejeme krásné astrální poznávání.

 

Audio meditace na email zdarma: Pozorování vlastní mysli

Online kurz Astrální cestování

poznej život nezávisle na svém hmotném těle

CHCI VĚDĚT VÍCE

Vládce Síly

Řekni nám, po čem toužíš a společně to dokážeme. Vládce Síly propojuje hmotný a nehmotný svět a tak zapadne poslední dílek. Tvoř svůj svět. Buď Vládce své Síly. 

Chci vědět více

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Stáhnout