Lucidní sny jsou ÚŽASNÉ! Máme pro vás návod!

Nejsou zde žádné nutkavé potřeby jako únava a žízeň… Jen plníte své tužby! Chcete být na soukromém ostrově? Jen stačí pomyslet! Chcete létat? Ihned cítíte své tělo, přesně jako v běžné realitě, jak ho ovívá vzduch i s veškerými pocity, jež zažívají ptáci při letu! Však ano, známe to přece všichni, tento sen patří mezi nejoblíbenější a takto si ho můžete dopřávat třeba každý večer, vědomě!

Přechod do lucidního snění

Získáte zcela otevřený prostor pro tvoření chtěné reality. Jste plně tam a užíváte si zážitky se všemi pocity. Proč to tedy nezkusit místo běžných snů?!

Základ je vědomý den, ve kterém žijete nejkrásnější život a tak i sny byste si mohli užít. Však to znáte, večer usínáte s láskou a navzájem si říkáte: „Necháme si zdát společné sny“.

Schopnost žít vědomě i ve snech je jednoduché. Večer necháme fyzické tělo plně uvolnit a těsně před jeho usnutím se ladíme na myšlenku „Budu/budeme mít lucidní sny, ovládám svou snovou realitu“.

Snová realita

Jak vypadá lucidní sen, nebo dokonce partnerský lucidní sen? Uvedu vás od usnutí, kdy propadnutí do snu bylo náhlé. Ocitám se v dlouhé chodbě, stojím ve frontě lidí čekající na otevření dveří do třídy. Realita je velmi věrná, vše je dokonalé, jen podlaha je bez detailů a kraje se nepatrně vlní. Přede mnou stojí přítelkyně, koukám na ní, ale ona mě nepoznává… „Co to? Proč se ke mně nehlásí?“

Klíčové je uvědomění snu

V tom mi to došlo! Já do školy už nechodím, nikdy jsem nebyl na tomto místě a navíc je vyloučené, aby mě partnerka neznala! Jsem ve snu! V tom se snová realita začíná lehce rozpadat, podlaha je vláčná a má mysl se právě osvobodila od tématu. Jsem stále na chodbě, ale myšlenkami vím, že si teď mohu dělat cokoliv!

Vzpomínám si na rozhovor ve dne, kdy mě přítelkyně chtěla vzít do školy. „Tak proto jsem na tak divném místě! Jsme v jejím snu“. V tu chvíli mi bylo jasné, že nesmím vytvořený sen rychle měnit, jinak se mi přítelkyně probudí a bude po společném lucidním snění. Zůstávám proto na místě a hledím na lidi okolo nás, nikoho stále nepoznávám, jsem s jejími spolužáky. Hledím přítelkyni do očí, ona se na mě podívá a stále nepoznává, kouká podruhé, nic… potřetí, nic… ale na popáté se jí rozzářily oči, ihned ke mě utíká a dlouho se objímáme. Ale stále jsme v jejím snu. Povídá, že jdeme pozdě! Přicházíme do třídy již plné studentů. A právě tuto chvíli jsem si užil, vždyť jsem ve snu! Schválně, kam až daleko to nechá přítelkyně Simča dojít 🙂

Hrajte si se snem, měňte jej

Vcházím do třídy s pozdviženou hlavou a nechávám se s plnou parádou vítat profesorem i třídou. Usedám, zatímco přítelkyně se mi opět ponořila hluboko do snové reality a usedá na jiné místo. Začíná přednáška, která ve snu nedávala žádné kvalitní informace, spíše jen zážitek důležitého sezení.
Napadá mě „A to teda ne, je to náš sen, tak si ho užijeme“ . Přebírám iniciativu a vyptávám se na odborná témata, ač o nich nevím vůbec nic, ale skrze zde lehké napojení na akášickou knihovnu za chvíli perlím a vedu přednášku už jen já. (Akášická knihovna je zdroj veškerého vědění, jakási wikipedie, či kolektivní nevědomí všech bytostí, kam se veškeré myšlenky zapisují). A konečně to přítelkyni trklo! „To je nesmyslné, proč nesedím s Jindrou a co to říká za věci?!“

V tu chvíli se přítelkyně probouzí do snové reality a již plně cítí možnosti, které se nám naskýtají. Přidává se k odborným otázkám a nekontrolovatelně se uchechtáváme nad zábavnou situací, že čím víc se probouzíme, tím méně jsme napojeni na snové prostředí a tím více se sen snaží nás vtáhnout zpátky. Ale… tady vážně být nechceme, hurá si užít jiného a krásného místa! Hlavně to chce trochu soukromí 🙂

Tvořte si svou snovou realitu

Nacházíme se ve voňavé podkrovní místnosti osvícené svíčkami. „Hm, co bychom tak mohli pro začátek zkusit? Tanec!!“. Hudba se sama spustila, ruce se propletly a těla připravila do tanečního pohybu… Tak nádherné, tančíme jako v běžném životě! Ale tady můžeme víc, chceme tančit Tango De La Muerte jako profesionálové! A v tu chvíli se naskytl dokonalý tanec, vypilovaný do každého pohybu! Jen naše tváře se chechtají z nadšenosti světa neomezených možností!

Nejsou zde žádné nutkavé potřeby jako únava a žízeň… Jen plníte své tužby! Chcete být na soukromém ostrově? Jen stačí pomyslet! Chcete létat? Ihned cítíte své tělo, přesně jako v běžné realitě, jak ho ovívá vzduch a i s veškerými pocity, jež zažívají ptáci při letu! Však ano, známe to přece všichni, tento sen patří mezi nejoblíbenější a takto si ho můžete dopřávat třeba každý večer, vědomě!

Jak reaguje sebezáchovný pud snu

Tentokrát jsem se chtěl společným snem nechat překvapit… S jakou další realitou přijde?
A hele, jsme v ohromné místnosti podobné hradu, nebo radnici! Čekáme, ale nic se neděje…. Z dlouhé chvíle si pouhým pomyšlením sázíme stromy, potok přes shody, teplé ovzduší, no, už je místnost příjemnější 🙂
Hlavními dveřmi přichází kamarád a tak běžím povědět Simče „Pooojď, bude zábava, zkusíme ho také probudit!“. Utíkáme za ním a ptáme se, jaké je venku počasí. On se podívá skrze vstupní dveře a že prý sněží. Uchychtli jsme se, vmžiku změnili počasí „A co teď?“, ptáme se. Stál jakoby nic a že prý svítí slunce. Vůbec mu to ale nepřišlo divné, že se počasí tak střídá a tak měníme počasí pomalu každou sekundu!, ale on zarytě odchází a jde si zas po svých. Holt některým lidem můžete ukázat cokoliv, ale neproberou se…

Vždy musíte vědět co chcete, jinak sen převezme vedení

Nepovedené působení na člověka mě vtáhlo do reality snu a ten mě začal vést svým příběhem. Přítelkyně již odešla zpět do svého fyzického těla a já byl navštíven místním radním, který byl velmi rozhořčen, že si jen tak měníme počasí, jak se nám usmyslí. Že by prý rád zapálil svíci, která situaci urovná a jestli nemám nic proti. Nenamítal jsem, ale již tento pouhý rozhovor, toto vyrušení mě vtáhlo opět do snu o svíčce a velké místnosti plné lidí. Stále jsem si uvědomoval, že jde o sen, ale již jsem ho neměl pod kontrolou.

Buďte aktivní tvůrci svého snu

Protože jsem byl ale zvědavý, co se bude dít dál, tak jsem jen vyčkával opřený o židli a vyčkával, co se bude dít, než mi došlo, že se snu začínám podvolovat a za chvíli bych tak přišel i o svou mysl. Byl bych opět pouhou loutkou v příběhu, jako se děje v běžných snech. „Přeci se ale nevzdám svého lucidního snu, to teda ne!“ ! Započal jsem opět ovlivňovat sen, ale on se prostřednictvím radního vzpouzel! Stále vytvářím světlo, on tmu, světlo, tma, světlo, tma… A v tom přicházím k pochopení, že sním realitu radního! To on se mě snaží přemluvit, že světlo dělám já a on zas tmu. Proto v mžiku klidním mysl a veškeré tvoření ustává… !

Ocitám se již v dobře známé sféře, kde je člověk šťastný sám o sobě. Nic ho nesvědí, nic nepotřebuje, na nic nemyslí. Člověk je zde šťastný… Pocit klidu, lásky a bezpečí…
Díky vstupu do této sféry jsem opět došel k dalšímu zcela reálně prožitému pochopení, že na Světě není nic důležitého, není nic, co bychom museli dělat, vlastnit, získat… Nejsou žádné vlastnosti, které by byly dobré/špatné, jemné/hrubé, světlo/tma.. Vše je to jen hra, kterou jsme si vybrali, abychom získali zážitky. !

Když se proto vydáme za fyzický svět, za svět snů a ještě daleko daleko dále, tak zjistíme, že NIC je všechno a všechno je nic. Jen šťastní…

Ve chvíli tohoto pochopení jsem byl navrácen do fyzického těla a prožil ne probuzení, ale vědomé otevření očí, s tělem již v plné síle!

Zážitek lucidního jsme schopni mít všichni. Proč se nechat v noci unášet často nesmyslným a zmateným příběhem bez naší účasti, když můžeme žít nejen ve dne, ale zcela vědomě i v noci, když tělo odpočívá!?!

Zcela jednoduchý a velmi účinný praktický návod

Získat schopnost lucidního snění nestojí žádné peníze, jen každý den chviličku času pro

1) Ovládnutí své mysli skrze návod o Třech stupních

2) Pak už jen každý večer usínat s vědomou myšlenkou a touhou po lucidním snění.

3) Pořiďte si předmět Vědomé kontroly.

Slouží k uvědomění snu či reality a je velmi pomocný, až ze začátku zcela klíčový a nutný. Nejlépe by to měl být  viditelný náramek na ruku.

Vždy když jej uvidíte v běžném dni se sami sebe zeptejte, zda jste v realitě, nebo ve snu? Podívejte se okolo sebe, dál, do rohů, na lidi! Zůstává vše velmi věrné a reálné? Výborně. Chceme zde docílit automatizace mysli.

Brzy totiž přijde chvíle, kdy uvidíte i ve snu svou ruku, na ní náramek a celkem ihned si uvědomíte, že se nacházíte ve snu! Ihned jej tvořte, měňte realitu, uvědomujte si sami sebe, užívejte si sen pod vaším vedení!

Gratuluji, je to jednoduché, že? 🙂

Dřív nebo později přijde každému, jen přátelé vydržte.

Jaké máte zážitky a hlavně jakou metodu používáte pro ještě úspěšnější vstup do lucidního snění právě Vy?

Vědomé/lucidní sny se reálně učíme na cestě Vládce Síly

Jaké máte zkušenosti vy?

“Co se týká poznávání jemnohmotného světa, tak se mi to postupně vše otevírá. Ze začátku po tvé přednášce o Astrálním cestování a Vědomých snech, jsem  v ten samý den byl v jednom snu, kde jsem si řekl, že chci astrálně vystoupit a “oddělil” jsem se v tom snovém světě a měl tam parádní volnost a vše viděl krásně živě a mohl si létat a vše testovat. Vlastně taková pěkná simulace a příprava na AC. Ty zážitky se mi postupně stupňují. Často je to ve snových svetech, které jsou už defakto vytvořené a já si na ně hodně často i vzpomenu, když se tam dostanu. Takových světů mám celkem hodně a pravidelně se do nich každou noc navracím. Miluju tu možnost, když si uvědomím, že mohu létat a jen tak třeba pozorovat stromy. To je pro mě vždy ten nejlepší zážitek.”

“Ráno jsem se probudil a byl jsem ještě v lehké dřímotě. Najednou jsem si uvědomil, že bych chtěl zase zkusit opustit tělo, tak jsem si představoval, jak se odděluje vědomí a naciťuju astrální tělo. Pak jsem se asi během 10-15 vteřin oddělil od těla a vyletěl – mohl jsem normálně chodit po pokoji a létat. Byl večer v tom okamžiku a viděl jsem své tělo, jak leží na posteli a když jsem proletěl nad snoubenkou, tak jsem viděl, jak si něčeho všimla, ale nevěděla čeho, takže zase pokračovala ve spánku. Já mezitím se snažil nějak ověřit, zda je skutečné, to co vidím. Proletěl jsem proto oknem a vznášel jsem se nad ulicí ve větší výšce. Najednou mi ale došlo, že se zřejmě nejedná o typické AC, protoze na naší ulici byla potopa a změnila se v řeku. Na chodníku bylo asi metr vody a nějaký chlapek v pracovních věcech (takových těch reflexnich – měl na hlavě i čelovku) držel před sebou mapu a ještě se s někým radil. Vše bylo hodně skutečné a bylo úžasné, že mohu létat, což je moje nejoblíbenější disciplína ve všech těchto zážitcích a jen tak vše pozorovat a uvědomovat si, jak je to na pohled skutečné a že plně vnímám všemi smysly, mohu cítit tělo, které je tak příjemné a jakoby nabité energií, jejíž proud cítím. I když se jednalo zřejmě o Lucidní snění (ale živější, než jsem kdy zažil a dokonce v pokoji!), byl to parádní zážitek.”

“Měl jsem bežný sen, kde se mi ke konci zdálo, že mi učitelka (učila nás na střední fyziku – velmi zásadová žena ve věku asi přes skoro 70ti let) dala za úkol ji přeložit 2 A4 papíry z angličtiny do češtiny. Tak jsem na tom pracoval a překládal, když najednou řekla, že už musíme odevzdávat diktát, který se zrovna psal, ale já překládal a nemohl jsem tedy zvládat obojí. Tak jsem byl naštvaný a snažil se jí vysvětlit, že to není možné stihnout. Ona to ale nechápala, tak jsem se naštval a uvědomil si, že vlastně mohu létat. Stál jsem pak následně v K. Varech v centru města (Tržnice) a pomalu se vznášel a nabýval většího a většího uvědomění a reálnějšího zážitku, až to bylo naprosto silné a skutečné a já letěl ve velké výšce a přidával na rychlosti. Letěl jsem nesmírně rychle jako tryskáč a užíval si to dokonale! Naprostá  paráda! Celý ten let trval asi 15-20 vteřin, ale naprosto úžasný zážitek, pak už jsem cítil, že se pomalu tělo vrací k životu a snažil jsem se to ještě chvíli vydržet, ale již to nešlo, tak jsem se probudil. Tyhle zážitky mi vyvolává především to, když aspoň 30-40 minut před spaním naciťuju astrální tělo a učím se vědomě být v přítomném okamžiku a držet své vědomí i přesto, že tělo je tak příjemně uvolněné a nejraději by spalo. A tak dále držím vědomí, dokud neusnu. 🙂 Takže pokračuju v tréninku toho být bez myšlenek, pak přijde ten rozšířený stav/tranz, ve kterém setrvávám dalších třeba 20-30 minut, než usnu.”
Daniel

úvodní foto flickr👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ❗️ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀

👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  • 15
  • 1
  •  
    16
    Shares