Potřebujete pomoci?

Čtení na 16 min.

S námi se cítíte bezpečně, proto za námi do Liberce jezdíte až 1613km.

Jaká jsou setkání?

98% klientů (čti přátel) je plně spokojeno.

80% a více do krátké doby změnilo život. Mají jej vědomý, kvalitní a více si jej užívají.

70% a více z nich je nadšeno a provedlo právě ty důležité kroky v životě vedoucí k opravdovému štěstí.

10% z nich zcela změnilo přístup k životu a stali se velmi úspěšnými a vyrovnanými lidmi. Probudili v sobě opravdové Poznání, což si žádá příjemné a dlouhodobé cesty.

Naši pomoc uvítali i rodinné domy, farmy, realitní agentury, městský archiv, wellness, výrobní plocha a developerské společnosti.  Jezdíte k nám nejvíce z Česka, Velké Británie (Londýn a Wales), Slovenska, Francie (Paříž a Marseille) a Německa. Osobně jsme působili ve Velké Británii, Rakousku, Asii i Africe.

S čím potřebujete pomoci?

(rozklikněte si svou volbu)

Regresní terapie
Zažijte minulé životy pro poznání smyslu aktuálního života.

Společně se ocitneme na tři až čtyři hodiny v našich útulných libereckých prostorách. Počítejme s ohodnocením 2.000 Kč, za které získáte zcela bezpečný zážitek a především odhalíte důležité kroky svého života! Poznáte, jaké jsou vaše minulé životy a jaká poučení si z nich odnést. Touto cestou také prakticky poznáte základy mentálního cestování. Před sezením nepijte kávu a mějte opravdu klidný den.

Více o Regresní terapii:
Minulé životy skrze regresní terapii pro poznání smyslu aktuálního života


Astrální cestování

daruje jedinečný a bezpečný zážitek poznání života nezávisle na těle.

Můžeme spolu jít intenzivní cestou. Tedy podniknout bezpečné a postupné uvolnění pro mimotělní cestování, nejdříve mentální, pak astrální.

K uvolnění astrálního těla lze dopomoci skrze osobní působení přímo v příjemné terapeutické místnosti Láskyplného světa v Liberci. Zcela vám uvolníme astrální tělo a vy tak budete mít již otevřenou možnost – již to budete znát, cítit, vědět. Stačí malý krůček k tomu, abyste se rozhodli vystoupit naprosto v bezpečí u nás, nebo ve svém domově.

Prožijeme doslova praktické kroky – to je naše cesta. Můžete se připravit na astrální či mentální cestování skrze naše osobní zkušenosti. Nejen teoreticky, ale především prakticky. S námi to zvládnete!

Uvolnění astrálního těla je podle naší zkušenosti nejsnadnější vždy v nočních hodinách. Buďme proto spolu od 14 do 22 hodin. Počítejte s jednorázovou odměnou 10.000 Kč.

Konkrétní příběh Petra, který nás navštívil naleznete ZDE

A jaké je mimotělní cestování světem mrtvých a bytostných? Poznejte cestu umírajícího do Vyšších sfér.

Více o astrálním cestování

Více o mentálním/duchovním cestování

Více o posmrtných sférách

Více o cestě umírajícího


Mentální cestování
Chcete jít vědomě svým životem a vnímat?

Spolu prožijeme jednodenní uvědomění života nezávisle na těle skrze našeho ducha.
Poznejte své mentální tělo a cestujte nezávisle na čase i prostoru. Zároveň prožijeme velmi silné nacítění astrálního i mentálního těla ve fyzické sféře. Všechny nové dovednosti budeme hned přenášet do běžného života. Vysvětlíme si, jak vládnout svému životu pomocí astrálního a mentálního těla. Vše zcela prakticky! Již půjdete zcela vědomě životem a budete si tvořit svou ideální realitu. Počítejme s ohodnocením 5.000 Kč

Více o mentálním/duchovním cestování


Vládce Síly

Poznání Vládce Síly dává veškeré pochopení prakticky.

Cítit onen změněný prostor, zažít to. Kombinace veškerého poznání. Vy to však již nyní znáte – stav, ve kterém víte , že můžete tvořit doslova cokoliv. Tato cesta od nás žádá velmi pevné uchopení toho stavu. Vy buďte! Tvořte! Doslova vládněte svému životu! Je to váš život, jen váš a vašich nejbližších.

Cestou Vládce Síly vás povedete Tereza. Sidris bude nápomocen v klíčových chvílích.
Naleznete cestu veškerého Poznání, tedy cesty minulých životů, probuzení astrálního světa pro Tvorbu v prostoru a ovládnutí doslova Moře Síly.

Zde je potřeba být spolu v dlouhodobém kontaktu. Strávíme společně opravdu mnoho času, počítejte proto s odměnou 2.000Kč měsíčně a následnými sezeními a seancemi.

Více o Vládce Síly


Mimotělní působení


Mimotělně působíme doslova bez hranic prostoru.

Sférická komunikace, vymítáním bytostných a působení Sil je velmi náročné. Pokud potřebujete naši osobní pomoc, pak se pro zdárný výsledek budeme plně věnovati našemu případu.

Komunikace se zemřelými, duchy, jejich vymítání, mimotělní komunikace a seance, očista místnosti a bytostí. Očekávejte ohodnocení podle náročnosti a vysokou míru koncentrace.

a. Běžné případy 3.000Kč (očista místnosti, komunikace s jednou bytostí)
b. Obtížně 5.000 Kč (komunikace s více bytostmi)
c. Náročné 10.000 Kč (velmi složité působení)
d. Velmi náročné, tedy vyžadující spolupráci více kolegů od 14.000 Kč
e. Nebezpečné od 20.000 Kč
f. Firemní od 50.000 Kč
e. Politického či korporátního rázu od 100.000 Kč a dále dle náročnosti k okultním úkonům

Tyto seance probíhají za pomoci opuštění fyzického těla a cestování za vámi. Proto níže ve formuláři napište srozumitelně a co nejstručněji váš problém. My vám zašleme návod pro vytvoření našeho společného rituálního mimotělního setkání, dohodneme se na termínu a času.

Děkujeme za podporu konání za opravdu pomocné působení na bankovní účet 2100 954 898 / 2010

Více o komunikaci se zemřelými:

Milující vzkaz z posmrtného života

Děsivé vymítání v hostinci

Odhalení posmrtné komunikace se zemřelým

Více o vymítání a působení Sil:

Očista prostoru, vymítání duchů v praxi

Kupa duchů následuje Cestu

Navrácení duše, aneb jaké bylo překvapení, když vše bylo jinak a ze seance se stal pořádný oříšek…

Dobrovolně posednut ďáblem


Kde sídlíme?
Najdete nás v centru Liberce,

Sídlíme V Liberci, přímo u vlakového a autobusového nádraží, nebo deset minut chůze z centra města. Ulice Matoušova 453/21. Mapu naleznete ZDE.

Podívejte se za námi na fotkách, kliknutím ZDE

Parkování

naleznete za 20 Kč na celý den přímo mezi autobusovým a vlakovým nádražím. Mapa naleznete ZDE.

Veřejná doprava

Nejlépe vystupte na zastávce Autobusové nádraží (bus) nebo Hlavní vlakové nádraží (vlak, tramvaj) a zamiřte směrem dolů. Je to již kousek k velké vile, za dvě minuty jste u nás.

 

Poznejme se

Pište na email muj@laskyplnysvet.cz nebo nám zanechte na sebe kontakt a obratem si dáme vědět.

Vaše jméno

E-mail

Telefon

Těším se na
1) Minulé životy 2.000Kč
2) Poznání Vládce Síly 2.000Kč měsíčně
3) Nacítění astrálního a mentálního těla 5.000Kč
4) Astrální cestování pro poznání života nezávisle na těle 10.000Kč
5) Mimotělní působení 3.000 - 20.000 Kč
6) Nebezpečné mimotělní působení od 20.000 Kč
7) Firemní, politické, korporátní od 50.000 Kč


Zaškrtněte políčko

Poznámky

Je mi libo a dávám souhlas se zpracováním těchto dat a údajů pro laskyplnysvet.cz dle dobrých mravů a obchodních podmínek.

IČO: 03069303, nejsme plátci DPH,
obchodní podmínky ve správně těžké mluvě

 

Těšíme se na vás!

Bc. Jindřich Sidris, Terapeut | Mimotělní cestovatel
Tereza Tichá, Terapeut | Mimotělní cestovatelka

Email: muj@laskyplnysvet.cz
Telefon:  (+420) 776 159 946

Děkujeme za podporu konání na 2100 954 898 / 2010

Chcete více?

Svůj život sebevědomě ovládnete a zažijete propojení se světem.  Vyřešíte svůj život, protože jedinečně ovládáte svou mysl a vědomí. Nejvýznamnější chvíle svého života budete tvořit zcela vědomě. Jste Vládce Síly!

Jaké to je?
“Cesta vládce a jak moc mi změnila život”

Jaké jsou terapie a působení?

(43 komentářů)

Fobie z vody vyřešena skrze regresní terapii

“Jindřichu děkuji moc za zbavení se fobie z vody, jako důkaz přikládám foto v moři…neutekla jsem v panice jako dřív, dokonce jsem si to užila.Ještě jednou moc děkuji.”
Iva

Regresní terapie do minulých životů – nalezení přítomnosti

“Krásný den Jindřichu, regresní terapie byla pro mě opravdu krásný zážitek. Po velmi dlouhé době jsem znovu cítila svou vlastní sílu a energii, se kterou dokážu pracovat a to vše díky Vám a Vašemu úžasnému přístupu. Stejně tak praktikuji všechny rady a tipy, které jste mi předal 🙂 Děkuji Vám za naše setkání.”
Jana

 

Astrální cestování vyvolané hlubinnou terapií

“Se Sidrisem jsem prožila neuvěřitelné odpoledne. Původně jsem ho kontaktovala kvůli regresní terapii, ale během našeho sezení mi ukázal úplně jiný a pro mne zcela nový svět! Setkání probíhalo v Liberci ve velmi vkusně a útulně zařízené místnosti Láskyplného světa. Přivítal mne modrooký Sidris plný radosti, energie, životní síly a moudrosti. Již při našem podání ruky jsem cítila příval energie. Naprosto přirozeným způsobem hovořil o astrálním i hmotném světě. Trpělivě zodpověděl každou mou otázku a zároveň vyslechl i všechny mé bolesti. Vyzařoval tolik energie.. …během našeho povídání jsem zcela jasně začala vidět jeho astrální tělo, stalo se mi to poprvé, ale teď už konečně vím, jak na to 🙂 Poté mne uvedl do hlubokého uvolnění s výletem do minulých životů. Povedlo se, ale něco mne vrátilo zpět a já se pokusila vystoupit ze svého těla. Byl to neuvěřitelný a nepopsatelný pocit. Sidris byl celou dobu se mnou a byl naprosto skvělý, okamžitě věděl co se děje a vedl mne tou správnou cestou. Zní to neuvěřitelně, ale odpoledne s ním změnilo můj život. Při našem loučení jsem cítila tolik klidu, lásky, energie, souznění a životní síly! Vše je teď jasnější a naprosto dokonalé…. A pokud se ptáte, zda je skutečně možné zažít a ovládnout všechno to co jste si přečetli tady v Láskyplném světě, tak ANO! Je to možné! Záleží jen a jen na vás…”
Veronika

 

Astrální cestování

“Jediný kdo mi môže s novými zážitkamy pomôcť poradiť a nasmerovať ste vy. Ja sa nikdy nevzdám a keď si niečo zaumienim tak idem za tim až to zvládnem. Ja chcem narábať s energiou chcem to ukazovať ostatným aby išli tou cestou ako ja chcem a aj som jedinečný chcel som liečiť a liečim pociťujem energiu všade môj kľud je moja sila a moja radosť ide s duše a vnímam si že ovplyvňuje ak ľudí okolo seba nieje dôležité vyhrať ale po porážke ísť ďalej nikdy sa nevzdať a to robím chcem pomôcť a davat radosť a lasku ľuďom okolo mňa pochopiť ich a pomôcť síce este necestujtem vedome ale verim ze ako odmena za moju lásky plnú duši mi bude tento dar daný. Ďakujem že mi pomáhaťe”
Martin

 

Přátelství

“Dobrý den, pane Jindřichu a Terezko. Moc vám gratuluji k tomu, že se stáváte mediálně známými – již stálice v Rytmu života. Vesmír vás odměňuje za vše – za to jací jste !!! Přeji vám další úspěchy a hlavně tu radost ze života, která z vás čiší. Zítra běžím do trafiky.”
Zdraví Zdenka

 

Regresní terapie

“Děkuji moc za to, nahlídnout do svého minulého života – života budhistického mnicha – měli jsme díky tomu opravdu hodně co probírat v Nepálu se spřáteleným buddhistickým mnichem a zjistili jsme, že jeho život a můj minulý mají hodně společného. I on pocházel z chudé rodiny, a žil spoustu let “na samotce” v horách. Ukazoval mi nějaké fotky z Búthánu, kde polovinu života působil a mě to všechno bylo takové povědomé… Prostě síla. Síla.”
Hanka

 

“Regresní terapie na mne zapůsobila silně, ačkoli  … můžu to přirovnat k ohýbání silného a pružného drátu… ohnete ho hoooodně, do požadovaného úhlu, ale pak se vrátí zpět a posunutí zůstane jen nepatrné…. nicméně zůstane! A po těchto malých krůčcích se lze kvalitně posouvat.”
Karolína

 

“Musím říct, že u mě se od regresní terapie změnila velká spousta věcí, především asi můj náhled na život a priority. Energie, kterou jsem cítila po terapii mě stále neopustila, jen se proměnila. Místo konkrétních přílivů velkého množství energie, které jsem měla zpočátku dnes vnímám svou energii trvaleji a silněji. Což mi dost usnadňuje život :)”
Lucie

 

Mimotělní působení

“Milá Terko a milý Sidrisi,
jak vám jen můžu poděkovat, že jste převrátili můj spánek z tísnivých a hrozných nočních můr na krásnou radost a blaženost :))) Zdály se mi samé nádherné a zvláštní sny. Sice jim nerozumím, ale celkový dojem byl moc krásný. Rozhodně první dojem okamžitě, když jsem začala usínat a ztrácet denní vědomí, tak byl místo hrůzy a strachu naopak něžný a blažený pocit. Děkuji vám, že jste mi pomohli, a přeji vám, ať vás vyhledají všichni, kdo zrovna vaši pomoc potřebují :)”
Jana

 

Mimotělní cestování – seance

“Byl jsem velmi uvolněný a cítil jsem po celou dobu velmi silné vibrace a věděl jsem, co se děje. Byla to opravdu velmi hodnotná zkušenost. Sidrisi, nesmírně moc si vážím každého písmeno, každé sekundy tvého času, kterou jsi strávil kvůli mě a mé rodině. Tvou zprávu jsem sdělil z 90% tak jak jsi to napsal, protože jsi to napsal naprosto dokonale. Nemělo to chybu. Upřímnost, zdůraznění, jemnost, vše to nejpodstatnější. Ale co bylo nejdůležitější, bylo to, že i má rodina byla z toho strašně moc ráda a šťastná, protože ví a cítí že to je na 100% pravda.  Jsem šťastný, věřím, že vše je na skvělé cestě. Jsem ti opravdu vděčný, za vše co jsi udělal. “
Adnán

 

Hlubinná terapie

“Vaše zprávy či telefonát mi vždycky vyčarují úsměv na tváři. Nejste Vy náhodou i kouzelník? 🙂 Vždy se těším na Váš email, telefonát či cokoliv. Jsem vážně moc ráda, že jsem zažila tuhle celou zkušenost. Jste skvělí a jen tak dál, plno dalších takových spokojených klientů přeji, pozdravujte prosím ode mě Terezku..”
Jana

 

Nacítění astrálního a duchovního těla v běžném životě

“Děkuji! Nová poznání otevírají možnosti k ještě větším poznání 😊 a síla se hodí vždycky 😃, tak ať proudí.”
Michal

Dlouhodobé vedení: Vládce Síly

“Já vím, že jsem úplně úplně na začátku, že jsme v podstatě ještě nikam nedošli, ale cítím už na sobě velké změny. Manželovi se příjemně měním před očima. Vidím aury, jinak a lépe vidím přírodu, mech, vlnky…”
Jiřina

 

“Moc Vám děkuji za povzbudivá slova i připomenutí, jak se má člověk dívat na svět kolem sebe, aby mu přinášel víc radosti. Nejsem typ, který se utápí v sebelítosti, ale tento rok mi dává od začátku vehementně najevo, že musím něco změnit a Vy svým přístupem mi k tomu velice pomáháte. “
Dana

 

Předporodní mimotělní cestování za děťátkem

“Všem, kdo váhají vkročit do láskyplného světa vzkazuji ať neváhají😄. Pro mě to byl úžasný krok směrem k ještě nenarozenému dítěti, ze kterého čerpám i dlouho po porodu.  Je krásné se setkat s člověkem, který dokáže převést láskyplnou ideu do reálného života a takovým člověkem Jindra je.  Mějte se krásně a těším se na další setkání😉.”
Klára

Mimotělní cestování  – seance

“Popis z pána souhlasí přesně se zemřelým sousedem. Od té doby, co jsi mu pomohl jít do vyšších sfér, se věci daly do pohybu a jdeme tím správným směrem, za což DĚKUJI! Jsem nesmírně vděčná za tvou pomoc a tvůj zájem!”
Markéta

Astrální Bubnování

Po 5 měsících:

“Cítila jsem obrovskou lásku ke všem a ke všemu. Když jsem se vracela do těla,musela jsem se začít hned hýbat abych se cítila a chytla mě křeč do zad :-D, jakou jsem měla radost že cítím ty záda, jak mě bolej chacháááá, vzpomněla jsem si na tebe, jak máš chuť všechno ochutnávat a prožívat 🙂 Teď to chápu!!!

Tak ti chci moc poděkovat Side,za to co pro lidi děláš,otevřel jsi mi nový svět,určitě ne jenom mně ,tvoje práce je důležitá a má smysl,co je vlastně důležitějšího než otvírat lidem oči a vědomí ?

Od toho semináře se mi dějí zázraky každý den,úplně každý den zázrak 😀 Chci ti mooooc poděkovat za to co všechno děláš,jsi úžasnej a já ti přeji krásné ráno 🙂  Díky”
Irča

 

Mimotělní působení pro zdárné otěhotnění po 3 potratech

“Již několikrát jsem se na Vás obrátila s prosbou o radu. Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat, protože jste mi moc pomohl. Za chvilku to budou už 3 roky, co jsem potratila a marně se potom snažila opět otěhotnět. Na to jsme spolu působili a po půl roce jsme se s manželem konečně dočkali. Jsem opět těhotná! Ještě jednou moc děkuji, protože je to i díky Vašim cenným radám a Vaší pomoci. Děkuji. “
Lucie

 

Napojení na budoucí děťátko

“Tvoje slova byla prorocká a napojení mé dcery na mě je doslova hmatatelné”
Klára

Komunikace se zemřelým skrze vyšší sféry

Vy jste mi dal důkaz, že je opravdu možné mimotělně cestovat do vyšších sfér.
Ani neumím popsat jaký balvan mi spadl ze srdce.
Zdeňka Ch.,

Mimotělní napojení, rozkrytí cesty Osudu

“Opravdu jsem nečekal tak pravdivý výklad. Není ani možný co o mě víš a čím jsem si prošel”
Milan G., Liberec

Komunikace s bytostnými

“Děkuji za jeden z nejkrásnějších dopisů, které jsem kdy dostala. Považuji to za velké štěstí, že jsem Vás mohla alespoň takto poznat.”

Dana F., Břeclav,

Komunikace se zemřelým

“Vážený Sidrisi, velice děkuji za Váš dlouhý email, vyprávějící o tolika věcech a stavech… Již Vám určitě mnoho lidí psalo, že máte neuvěřitelné schopnosti… připojuji se k nim.

Tehdy bez Vašeho působení bych tu asi už nebyl, děkuji Vám.

Karel

Regresní terapie

“Děkuju ti za to, jak jsi mě provedl mou první regresí.  Byl to opravdu neuvěřitelný zážitek, pro mně to bylo neskutečně opravdové. Přicházely obrazy i s emocemi a zároveň se ukázaly souvislosti současného života s životem minulým.  Měla jsem tam stejné pocity jako dnes a cítím, co je pro mě důležité si v tomto životě uvědomit a změnit. Stále nechápu, jak mi přicházely odpovědi na tvé otázky, rady a ponaučení do života.

To víš, že jsem ženská zvědavá a hned jsem hledala na internetu alespoň střípky z toho, co jsem viděla. Přiznám se, že jsem netušila, kde město ___ vůbec leží. Nikdy jsem tam nebyla. Na internetu jsem našla náměstí – je přesně tak velké, jak jsem viděla a mají tam přesně to dláždění a domy s podloubími. Ten krámek rodičů byl přesně v takovém podloubí. 

Stále to všechno ještě doznívá a uvědomuji si postupně všechny detaily a celé se to spojuje.
Těším se, jak se všechno ještě dokreslí a co mi to všechno vlastně přinese.  Opravdu pociťuji takový vnitřní klid, chystám se na velké změny cítím, že přicházejí, ale nemám strach, jak jsem mívala dřív. Opravdu zajímavé 🙂

Navíc se mi stále děje to, že mě napadají otázky, nad něčím přemýšlím dokola a najednou mě napadne si přečíst nějaký článek a mám dojem, že tam je tak detailně popsaná odpověď, že se mi až tají dech.

Těším se na všechno to nové 🙂 Raduju se z každého dalšího poznání 🙂
Miluju to, že svět není ta ubohá a nudná realita a jsem neskutečně šťastná a vděčná, že jsem to objevila 🙂 Děkuju 🙂 ”

Radka

 

Astrální cestování

“Sme úprimne šťastní, ze sme v takej diaľke spoznali takých dobrých priateľov. Neviem opísať vďačnosť.”
Marián

 

Mimotělní působení

“V seanci se mi po cca 10-15 min podařilo dostat do nové, vyšší úrovně.”
Karel

Vládce Síly

“… moc děkuju za všechno – ten tvůj láskyplný svět je náročný, intenzivní, výjimečný a já se jen vždycky divím, jak jsem se v něm octla. I když se křením, smutním a nezvládám své myšlenky jsem z něj udivená – odvozeno od slova podivuhodný :-)))” Sidris: “Ještě za dob sidris.eu byl jeho nadpis Okouzlující svět :)”

Libuše, Praha

Mimotělní napojení

“Zvířecí přítel si nechal důvěru projít svojí duší (jak jste psal) a po roce jsme konečně rodina!
Děkuji za Vaši podporu, abychom jej nechali v klidu a pohodě. :-D”

…Později:

“Kůň byl dřív v noci ve stáji hodně neklidný a nad ránem kopal. I s jeho zdravotním stavem, se kterým přišel od bývalého majitele jsme si dost “užili”. Kopání ve stáji částečně přikládám i tomu, že jsme nevěděli o nezvaném návštěvníkovi – bytostném, kterého jste až Vy odvedl kam patří. Nyní je z něho ve stáji i výběhu opravdu velký pohodář 😀 “

Valerie M., jižní Morava

Mimotělní napojení

“Zbožňuju tu tvou nakažlivou radost a nechám se jí opájet :-)”
Slávek

Vládce Síly

“Moc se těším, co se bude dít, ale už teď se cítím náramně.  Už teď vidim, jak moc mi pomáhají seance s tebou. Postupně se ukotvuje i má víra v sebe. To je myslím to největší, co budu muset zvládnout a udržet.

Já se tak těším a úplně jásám, jak mi přichází do cesty to, co hledám. Za to co pro mě děláš, ti patří velký dík

Díky za tak obsáhlý mailík, tolik času mi věnuješ, díky 🙂
Vždycky když spolu mluvíme nebo když čtu tvoje řádky, přesně vím, co je pro mě dobře…..a po čem toužím.

Nevím, jak je možné, že se tak zvětšuje moje víra a nadšení.

Musím říct, že pro mě je to teď snad nový začátek 🙂 Všechno je nějak jinak 🙂 Je mi tak dobře, jako nikdy nebylo. Myslím, že se věci budou dít, tak jak mají.

Moc ti děkuji a tvůj výklad 🙂
Je to naprosté přesné…

Desná u Tanvaldu

Rozkrytí cesty Osudu, Vládce Životní Síly

“Moc moc ti děkuji za úžasné bytí a společné meditování, děkuji ti za čas, který jsi mi věnoval a za tvou pohostinnost. Pro mě to bylo něco neskutečného, úžasné poznání tušeného…. Jsem ti neskonale vděčná za to, co mi předáváš a dělíš se o své vědění a cítění. Dostala jsem další odpovědi na moje otázky a nasměrování tím správným směrem.
Domů jsem jela na svém obláčku 🙂 žádný strach, žádné obavy, jen úžasný pocit, že je všechno v pořádku 🙂 V noci jsem se ještě párkrát probudila a cítila neustálé napojení a tok energie, ale vždycky jsem zase usnula.
Moc se těším, co ke mně všechno přichází a že si můžu tvořit svůj život podle svého. Budu moc ráda, jestli budu moci dál objevovat a učit se, co všechno je v tomto ohledu možné, ať už s tebou osobně nebo ve skupině s našimi novými přáteli z kurzu.
Moc ti děkuju, jak mi pomáháš 🙂 A přichází další potvrzení, že je tohle moje cesta…. ale to teď nechci ani říkat nahlas…. povím ti za pár dní :-)”

Radka

Mimotělní cestování

“…Ale pak ses zjevil ty a zachránil mě. Vem si, že tobě třeba to naše psaní nepřijde, ale mě to celej ten rok pořád hnalo dopředu. A je úžasné, že jsme dostali takovu možnost si tu karmu vyrovnat a dorovnat 🙂 “
Morava

Mimotělní cestování, komunikace s bytostnými,
ochrana a očista před ničivými, doslova s nebeskou pomocí

“Jen jsem chtěla opravdu ze srdce poděkovat. S velkou pokorou a láskou, jaké jen je moje duše a má bytost schopna. Takže děkuji moc Jindřichu:) Jste můj zachránce z temnoty…”

Eva J., Brno,

Mimotělní cestování, rozmluva s bytostmi domu

“Ahoj, moc dekuji za vase meily jsou moc posilujici pro mou cestu byl jste prvni kdo me poprve uvedl do meditacniho stavu kdyz jsme tenkrat spolu cistily muj dum. Uz jsou to 2roky a od te doby se mi vse postupne otevira uz jsem se konecne prestehovala z Italie do Prahy, je to ma cesta byla jsem navedena na urcite lidi a 2roky na sobe pracuji jsou to uzasne laskyplne veci energie aj. Rada bych se s Vami Jindrichu nekdy setkala osobne a vymnenila si par informaci a jeste jednou moc dekuji za vse krasny vecer Vam vsem”

Itálie – Česko

Vládce Síly

děkuji, za tvé stránky s hezkým povídáním, vždycky se něco v nich najde, co mě rozsvítí, nebo ve mně rozsvítí a osloví.
Hanka, Liberec

 

“Děkuji vám za úchvatné a zcela dokonalé poznání, které jste mi osobně umožnili získat!!! Vše dává větší smysl a umožňuje mi žít tento život mnohem vědoměji!!! Je to dokonalé!!! Děkuji!!! :-D”
Vojta, Vládce Síly, 2.stupeň, 1.lekce

 

Bylinná apatyka

“Čajíček z vašich bylinek je krásně voňavý,lahodný a pěkně mě zahřál a Vaši mastičku z bylinek si pochvaluji,ruka již tolik nebolí”

Věra S., Liberec

Bylinná apatyka

“Už vůně tinktury je velmi příjemná.”
Martina H., Praha

Mimotělní komunikace: Nanebevzetí bytostného

“Děkuji za krásný a zvláštní zážitek.
Sice jsem Vás, pane Jindřichu neviděla, ale cítila jsem neobyčejný klid v duši a velkou vděčnost. Cítila jsem, už z Vašeho psaní, že jste velmi hodný člověk a pojala jsem k Vám důvěru. Před seancí jsem brečela, tekly mi horké slzy po tváři tak, že jsem myslela, že je nezastavím. Úderem 20. hodiny se rozezněly zvony na nedalekém kostele a nastal klid. Celou dobu jsem se soustředila bez problému na Seanci a naskakovaly mi krásně vzpomínky. Cítím štěstí a snad nebudu patetická, když napíši i bezpodmínečnou lásku. Chtěla bych, aby mi tento stav vydržel a navázala jsem touto událostí na můj duchovní rozvoj, o který se snažím.”

D.

Astrální bubnování
“Po dlouhodobém pročítání láskyplného světa jsem dozrál do fáze, kdy jsem si chtěl zažít něco z toho, co znám z článků, na vlastní kůži.

V rámci kurzu jsme se dozvěděli spoustu věcí o Sidrisově náhledu na život a smrt a o jeho zkušenostech nejen z našeho světa. I díky jeho působení jsme si pak “osahali” naše nefyzická těla, pohráli si se Silou a zahlédli i jeho auru.

Během oběda jsem Sidrise zahltil desítkami otázek, na které mi velmi trpělivě odpovídal, ačkoli některé z nich byly možná až trochu moc vlezlé a pochybovačné. Za jeho opravdu láskyplný přístup jsem tak velmi vděčný.

V odpolední části jsme si výborně zabubnovali s Terkou. Ačkoli jsem se původně těšil hlavně na poznání související se Silou, bubenická improvizace ve stavu blízké extázi mě nakonec bavila ze všeho nejvíce.

Skvělý byl i závěrečný bubenický výstup Terky, při kterém jsme si všichni lehli na zem a meditovali.

Závěrečná otázka Sidrise několik minut po skončení tohoto hypnotického bubnování pěkně shrnula celodenní zážitek: “Jste všichni ve svých tělech?”
Jan

Web
“Celý den pročítám články, příběhy, rady a jsem za laskyplnysvet.cz moc vděčná a šťastná.”
Veronika


“Dobrý den. Láskyplný svět je krásně a samozřejmě moudře napsán! Všechny vaše textové zprávy v emailech si prožívám. A velice mi osobně pomáhá i to, že vím, že jste a jací jste osobně! I jen toto mě posouvá kamsi dál. S láskou vás oba zdravím.”
Zdenka

Mimotělní cestování za ještě nenarozeným miminkem

“Terezo a Sidrisi, chtěla bych vám moc poděkovat za návštěvu,nahlédnutí na miminko a zjištění,jak na tom je,co by chtělo,přálo si a jak by to mohlo být dal… Netušila jsem,kolik se toho dá zjistit z takové návštěvy,přijde mi to neuvěřitelné… Hodně mi to pomohlo po psychické stránce a jsem teď klidnější,snad alespoň trochu srovnána.. Přeju vám hodne štěstí a jsem ráda,že tu jsou takoví lidé jako vy, protože je to potřeba. Moc vás zdravím a třeba zas někdy naviděnou.”
Blanka

 

 • 4
 • 0
 • 0
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Shares
 • VeronikaK

  Včera jsem prožila neuvěřitelné odpoledne se Sidrisem. Původně jsem ho kontaktovala kvůli regresivní terapii, ale během našeho sezení mi ukázal úplně jiný a pro mne zcela nový svět! Setkání probíhalo v Liberci ve velmi vkusně a útulně zařízené místnosti Láskyplného světa. Přivítal mne modrooký Sidris plný radosti, energie, životní síly a moudrosti. Již při našem podání ruky jsem cítila příval energie. Naprosto přirozeným způsobem hovořil o astrálním i hmotném světě. Trpělivě zodpověděl každou mou otázku a zároveň vyslechl i všechny mé bolesti. Vyzařoval tolik energie.. …během našeho povídání jsem zcela jasně začala vidět jeho astrální tělo, stalo se mi to poprvé, ale teď už konečně vím, jak na to 🙂 Poté mne uvedl do hlubokého uvolnění s výletem do minulých životů. Povedlo se, ale něco mne vrátilo zpět a já se pokusila vystoupit ze svého těla. Byl to neuvěřitelný a nepopsatelný pocit. Sidris byl celou dobu se mnou a byl naprosto skvělý, okamžitě věděl co se děje a vedl mne tou správnou cestou. Zní to neuvěřitelně, ale odpoledne s ním změnilo můj život. Při našem loučení jsem cítila tolik klidu, lásky, energie, souznění a životní síly! Vše je teď jasnější a naprosto dokonalé…. A pokud se ptáte, zda je skutečně možné zažít a ovládnout všechno to co jste si přečetli tady v Láskyplném světě, tak ANO! Je to možné! Záleží jen a jen na vás… Veronika

  • Veroniko, děkuji, že tak úžasně ukazujete světu, že jsme opravdu nezávislí na našich hmotných tělech – děkuji jak nádherně píšete! Že to opravdu jde a dává to až nepředstavitelné pochopení! Velmi Vaše zpráva pomůže všem! Děkuji! 🙂
   Je úžasné být na tomto světě takto společně 🙂
   Sid