Problémy v regresní terapii


🧬 Sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte astrální síly na cestě Vládce Síly, začínáme 2.2. a volná místa jsou skoro pryč 🧨

Přihlaste se, dokud je čas a začněte vědomě tvořit svůj život


Velmi často se nás ptáte na bezpečnost regresní terapie, ať už osobně, nebo prostřednictvím mailu:
“Zajímala by mě jedna věc o regresní terapii. Můj známí byl přítomen, když se jeden muž vracel do minulých životů a mělo to na něj takový vliv, že se nekontrolovaně rozbrečel. Trvalo to 15 minut, než se ho podařilo uklidnit. Pocity jsou prý někdy hodně intensivní. Zažili jste někdy takovou reakci u svých klientů, kteří to podstoupili?”

Pojďme se tedy na to společně blíže podívat.

Regresních terapií je několik druhů. Musím říct, že jsme náležitě hrdí na náš způsob, který je bezpečný a hlavně zcela příjemný. Chodí k nám i lidé, kteří absolvovali jiné regresní terapie a potřebují se po nich “srovnat”. Těžko tedy říct, co se dělo u tvého známého. V těchto chvílích záleží na zkušenostech a schopnostech terapeuta. Proto je velmi důležité, než zavítáš na regresní terapii, vyzjistit si co nejvíce informací o terapeutovi, recenze jeho klientů a nezapomenout se optat, jakou regresní terapií budeš procházet. Přeci jen se jedná o psychoterapeutickou metodu, která v rukách zkušeného člověka posouvá mílovými kroky vpřed, ale pod vedením nezkušeného může i uškodit.

Jak probíhá u nás?

S námi se do minulého života, vždy ponoříte jen tak hluboko, jak si dovolíte. Můžete tam být velmi reálně a všechno znovu prožívat, ale zároveň to celé můžete vnímat velmi lehce, až jako sen. Tak jako tak, získáme potřebné informace a to je pro nás nejdůležitější.
Pojďme si vzít tedy možnost, že byste se zcela uvolnila a prožívala svůj minulý život doopravdy reálně a měla tak i krásný zážitek.
Nejdůležitější je hned na začátku povědět, že i v tomto případě máte vše zcela pod kontrolou, vnímáte nás a po návratu si vše pamatujete. Po celou dobu se nacházíte v hlubokém stavu uvolnění, nikoli v hypnóze.
Pakliže se v minulém životě dostaneme do těžké situace – třeba uhoření na bavlníkovém poli – tak jednoduše si v tu chvíli vypneme emoce a celé budeme pozorovat jako film. Nevracíme se do minulých životů, abych si danou situaci znovu prožili (od toho přeci byl minulý život 🙂 ), nýbrž, abychom pochopili, co se v danou chvíli událo. Proč se to událo? Mohl jsem to nějak ovlivnit? Můžeme cestovat naším duchem v celém prostoru a času minulého života, takže zjistíme, kdo a proč pole zapálil. Uděláme si z toho detektivní zápletku, kterou budeme postupně odhalovat, až dojdeme ke stěžejnímu pochopení, které je pro náš aktuální život nejdůležitější. Tím se vymaníme z bludného kruhu a budeme se v každém momentu života rozhodovat, zcela si vědomi sami sebe. Již budeme vědět, že každá volba v našem životě je zcela na nás. Až dosud jsme loutkou světa kolem, díky poznání z minulého života se role obrátí a my si budeme s okolním světem hrát.
Máme za sebou již stovky regresí minulých životů a všechny klienty jsme bezpečně provedli skrze nedávné zážitky do dětství, pak do lůna matky, společně s prožitím porodu, a následně do minulého života, který jsme prostudovali a nalezli pochopení, a poté se navrátili zpět do přítomnosti.
Potřebujete ještě více informací o regresní terapii, či máte zájem poznat svůj minulý život? Klikněte zde.
Foto: flickrPřidej se a ob den získáš nový článek 😉
👇👇👇👇 Prožijte s námi mnohem více! Doporučujeme: 👇


👉 ✅ Konečně sebevědomě ovládněte svůj život a zažijte nejméně 5 úžasných měsíců na cestě Vládce Síly ✅


🥳 Udělejte první krok k úspěšnému astrálnímu cestování díky 11 měsíčnímu online kurzu 🥳 Spouštíme do Vánoc


👉 💛 Poznejte sámi sebe do niterné hloubky 🙏🏻 Nechte se vést hlubinnými audiomeditacemi 💆

👉 🍎 Vyrábíme AY!energy z tropických pralesů 🌿 Tohle musíte zažít, protože tohle neznáte ⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱
👉 ⭐️ Naučte se astrálně cestovat na celodenním Workshopu Astrální cestování🙀


  •  
  •  
  •