Ulov si své štěstí

😮 Nová cesta Vládce Síly 🙋‍♂️Četl jsi? Stojí za to! 💁‍♀️

Synchronicita je důkaz, že kráčíme v souladu s naší životní cestou. Můžeme ji brát jako turistické značky v nepřehledném lese. Pakliže jsme schopni a ochotni následovat ukazatele, vždy nám to zaručí příjemnou cestu, bez bloudění a stresu.

Je to souhra určitých událostí a jevů, které pro nás mají subjektivní význam.

Podívejme se na konkrétní příběhy ze života Sidrise:

Listopad 2015: Konečně po pěti letech se rozhodnu, že se chci naučit hrát na bubny. Hned v prosinci 2015 přijde ke mně společně s kamarády až domů profesionální bubenice a hrajeme.

Listopad 2016: Jsme první den v liberecké kanceláři Láskyplného světa. Dáváme na facebook příspěvek, že startujeme regresní terapie do minulých životů se zněním „Prožijte Tuláka po hvězdách, stejně jako Jack London“. O dvě hodiny později se jdeme seznámit s lidmi z vedlejší kanceláře. Po půl hodině rozhovoru zjišťujeme, že pracují na projektu o hluboké historii lidstva a jeden z nich si říká jménem Darrell Standing, stejně jako hlavní autor/postava ze zmíněné knížky Tulák po hvězdách.

Prosinec 2016: Jedeme na přednášku do Prahy a v rádiu hlásí, že má svátek Blanka a my v tutéž chvíli projíždíme podruhé v životě pražským tunelem Blanka

Prosinec 2016: Ještě nikdy jsem netvořil pro nikoho poukaz. Rád bych ho udělal… Za pár hodin mi kamarádka Hanka volá sama od sebe, že chce dva pro svou rodinu 🙂

Červen 2017: Letíme do francouzské Marsaille, ale nemáme místenky vedle sebe. Vedle Simči však sedí žena, která má muže taktéž usazeného v půlce letadla… hned vedle mě 🙂 Měníne si jasně místa. Na cestě zpátky do Česka vzniká velmi podobný příběh.

Synchronicity jsou všude kolem nás, tvoříme je. Jak se je naučit vnímat a pracovat s nimi? Máme pro vás jednu velmi zábavnou formu. Doslova hru, která vám ukáže, jak jednoduché je se odevzdat a tím otevřít dveře vědomé tvorbě vlastní reality.

Pojďte si ulovit štěstí! 

Proběhlo v neděli 30. července 2017 ve 14 hodin na Václavské náměstí.

Sešli jsme se u pomníku svatého Václava.

 

Kdy bude opět další? 🙂

Napište si o pokračování do komentářů pod tento článek! 🙂
Hodíme kostkami a budeme následovat jejich instrukce, budeme jen přijímat a žít. Znovu a znovu. Co se stane? Kdybychom to již teď věděli, tak to není synchronicita. Nechme se tedy společně překvapit. 😊

 

Jaké bylo setkání?

“Zdravím Jindřichu, chtěla jsem poděkovat za zvláštní nedělní odpoledne v Praze.
Hra na náhody mě pobavila a potvrdila, že se nic neděje jen tak.
Jsme úžasnými tvůrci našich životů!

Nataša

Jak probíhaly náhody, štěstí a synchonicity? Dozvíte se v detailním pohledu ZDE 🙂

Foto: flickr

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:

 • Celodenní Workshop Astrální cestování
 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻
 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •