Vidí děti bytosti?

Jasnovidnost, neboli prohlédnutí “pevné hmoty” do jemnohomotného světa, je přirozená schopnost každého člověka. Rodíme se s touto schopností všichni, ale postupem času se jí většina z nás vzdá.

Čím to je? 

Mnoho z vás si jistě pamatuje, že jako dítě prožívalo neobvyklé věci. Chodili za vámi andělé, zemřelí příbuzní, měli jste imaginární kamarády a cítili jste se s nimi skvěle. Podělili jste se o tuto zprávu se svými rodiči, ale oni nesdíleli vaše nadšení. Naopak – vypadali vyděšeně. “Co se to děje? Mami, tati – vy nevidíte toho hodného dědečka? Stojí přímo u vás.” 

Díky těmto zkušenostem jsme nabyli dojmu, že jemnohmotný svět neexistuje (v lepším případě), nebo je velmi děsivý (v horším případě). 

Najednou z hodného dědečka se stává bubák, a tak je lepší ho vůbec nevidět. 

A i když žijeme v otevřené rodině, kde nás podporují a věří v to, co vidíme, tak postupem času, s přibývajícími léty věříme stále více ve hmotu, ve které se pohybujeme. “Rodiče mi sice věří, ale kamarádi se mi vysmáli, paní učitelka si zavolala rodiče do školy a ptá se, co se se mnou děje.” 

Hmota

Hmotný svět je naprogramovaný tak, abychom v něj zcela uvěřili a mohli si jej naplno užít. Všechny jeho detaily, jeho krásnou omezenost. Ve chvíli, kdy nás již hmota přestane opět bavit, začneme se vracet k jemnohmotnému světu a i jako dospělí se během chvilky můžeme opět naučit vidět bytosti, aury a komunikovat se zemřelými. 

Máme mnoho důkazů z vlastní praxe, kde děti vidí bytosti a promlouvají s nimi. Naši dceru navštěvoval zemřelý děda, kterého ona vůbec nepoznala, a přesto ho dokázala skvěle popsat a vyprávěla části jeho života. 

Několikrát mě dcera zatáhla do koupelny, kde je úplná tma, a kochala se mou září. Nadšeně vykřikovala: “Mami, ty svítíš. Ty jsi nádherná víla.” 

Několikrát do týdne nám přijde mail, kde řešíme, že dítě vidí v bytě nějakou bytost, a ani dospělí se tam necítí zcela dobře. Jakmile zde působíme, tak popíšeme rodině, co jsme viděli, jaká bytost tam byla a vždy se shodneme s popisem, který rodiče získali od dítěte a my jsme jej k dispozici neměli. 

Duch v domě

Pakliže máte doma nevítaného hosta, stačí ho nejdříve požádat o odchod. Pokud to nepomůže, stačí velmi silně procítit “ne” – “Zde nemáš co dělat. Toto je jen náš prostor.” Vizualizujte si, jak kolem vašeho bytu stavíte imaginární neproniknutelnou zeď a celý prostor je naplňen bílou láskyplnou mlhovinou. Možná vám to přijde jen jako vaše fantazie, ale věřte, že tento akt vyžene veškeré nechtěné bytosti z vašeho okolí. 🙂

 

Přicházíme na tento svět z jemnohmotného prostředí a postupně přijímáme fyzický svět, necháme se jím pohltit, abychom se jej postupem času opět začali vzdávat a následně se vrátili do jemnohmotného světa. 

Pakliže chcete být opět jako dítě a zcela přirozeně vidět i nehmotné bytosti, které se tu mezi námi pohybují, začněte trénovat vidění aury. Tuto schopnost se naučíte i během jednoho večera a je to základní kámen pro rozvíjení jasnovidnosti. 

Děti jsou naší připomínkou, že existuje i něco jiného než hmota. Právě díky nim se opět setkáváme s nehmotným světem, bytostmi, nadpřirozenými událostmi a máme možnost si vzpomenout, že existuje i něco víc.

A víte co? Bytosti nejsou vůbec děsivé. Přijměte, že jsou to lidé stejně jako vy, jenom již nemají hmotná těla. Jejich charisma jim zůstává, vzpomínky, zážitky… pořád jsou to oni. Tak proč se jich bát? 

Foto: pixabay

Korektura českého textu Jaroslav Hála

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:


 • Vládce Síly - Tvoř svůj svět

 • Celodenní Workshop Astrální cestování

 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻

 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •