Zemřel mi blízký člověk. Co dál?

😮 Nová cesta Vládce Síly 🙋‍♂️Četl jsi? Stojí za to! 💁‍♀️

Na téma “smrt” najdete na našich stránkách již mnoho článků, ale přesto se ve chvíli, kdy vám odejde někdo blízký, stále obracíte přímo do naší e-mailové schránky o radu a často žádáte mimotělní působení pro komunikaci se zemřelým.

Co právě teď prožívá?

“Jak se s tím mám smířit? Pohybuje se stále u mě? Slyší mě? Co mám bez něj / bez ní dělat? Počká tam na mě? Já jsem toho tolik neřekl a teď mě to mrzí.”  Mnoho otázek, mnoho slz a beznaděje.

Uvědomili jsme si, že píše stále stejný typ lidí – ti, kteří se bojí smrti, a přestože věří, že smrtí život nekončí, tak potřebují ujištění od svého zemřelého příbuzného, že je vše v pořádku. 

Zde nepomůžou články. Pomůže tedy vzkaz od zemřelého? 

Bohužel ani toto se v naší praxi nepotvrdilo. Když předáme vzkaz, obnoví se pozůstalému veškeré emoce od začátku, znovu začne prožívat ztrátu blízkého, k tomu se v mysli vyrojí další a další otázky a dostáváme se do začarovaného kruhu. 

Jak tedy nejlépe pomoci?

Rozhovorem / terapií. Vysvětlením, co se právě odehrává se zemřelým i s pozůstalým. Co se skrývá za děsivým slovem “smrt” a že to děsivé vůbec není, spíše “Návrat”. Pozůstalý se potřebují vypovídat, sdílet své stesky s někým, kdo danému tématu rozumí,  je schopen poskytnout veškeré rady a dát této abstraktní problematice jasnou podobu. 

Proto jsme se rozhodli ještě lépe pomáhat vám, kteří momentálně procházíte zármutkem ze ztráty blízkého člověka, a od této chvíle přeskočíme vše nefunkční a přejdeme k samotnému osobnímu rozhovoru. 

Co je třeba udělat?

Vyplňte formulář, který se nachází na konci tohoto článku. Do vaší e-mailové schránky obdržíte zprávu (prosím zkontrolujte složku spam / hromadné), kde budete mít veškeré potřebné informace. 

Rozhovor bude probíhat nejlépe přes internet formou videotelefonátu – vše je velmi jednoduché, pouze kliknete na odkaz, který vám zašleme, a hned budeme ve spojení (funguje přes chytré telefony i počítače). Tento styl komunikace jsme si velmi oblíbili, jelikož ani vy, ani my neztrácíme čas cestováním, jsme v klidu a harmonii domova a zároveň se vidíme, jako bychom seděli právě společně v obýváku. Po prvních rozpacích si velmi rychle zvyknete a rozhovor proběhne s veškerou energií, kterou byste cítili při osobním setkání.

Pakliže nemáte možnost internetového rozhovoru (špatné internetové připojení či nemáte webkameru / chytrý telefon s předním fotoaparátem), dohodneme si klasický telefonát. 

Poslední možností je toto povídání spojit zároveň s regresní terapií a přijet za námi osobně do Liberce. 

Odchod blízkého člověka je složitá životní situace, ale my ji společně zvládneme. 

Promluvy o smrti

Vaše jméno

E-mail

Telefon


Termíny sezení si domluvíme obratem přes email,
na který vám přijde do chviličky zpráva. Pro jistotu si zkontrolujte složku hromadné či spam.(Povinné) Souhlasím s Obchodními podmínkami a správou osobních údajů (zde)
Chci VIP newsletterZaškrtněte políčko

 

 

 

Korektura textu Jaroslav Hála
Foto Bouře od Pixabay

Chceš poznat mnohem více? Doporučujeme:

 • Celodenní Workshop Astrální cestování
 • Užij si hlubinné audiomeditace Láskyplného světa 🙏🏻
 • 🌿 Láskyplný svět je výrobcem produktu AY!energy z tropických pralesů.⚡️ Koncentruj se na své pravé já 🌱


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •