WORKSHOP se blíží (2017)

WORKSHOP se blíží (2017)

Již za šest dní, v sobotu 29.7., společně prožijeme jedinečný zážitkový workshop

"NAUČ SE VYTVÁŘET SVŮJ OSUD POMOCÍ NICNEDĚLÁNÍ".

Usilovné přípravy probíhají již více než měsíc. S Milošem Kováčem jsme si poslali stovky mailů, strávili desítky hodin na konferenčních hovorech. Nejdříve jsme volali do Francie a poslední měsíc do Anglie, kde měl přednáškové turné. Po ukončení přednášek v Anglii se Miloš přesunul za námi do Liberce, abychom společně prošli celodenní generální zkouškou. Již po pár minutách bylo jasné, že Sidris s Milošem tvoří skvělý tým a tento workshop se bude vymykat všemu, co jste s námi kdy mohli zažít.

Užili jsme si spousty radosti a zábavy, neboť náš projekt probíhal podle představ. Snad až na krušné chvíle způsobené technikou a vylepšováním již naplánovaného programu.

Sidris s Milošem přednášeli a přednášeli, znovu jsme procházeli všechna praktická cvičení, která vás čekají a dolaďovali každý sebemenší detail. Po 11 hodinách usilovné práce nás bolela bránice od smíchu, hlasivky byly vymluvené, hlava hořela od všech nápadů. Energie kolem nás stále proudila a šestihodinový zážitkový workshop byl připraven.  Jsme naší autorskou spoluprací nadšeni a již se nemůžeme dočkat sobotního setkání s vámi v Praze u Karlova mostu.

Na co se můžete těšit?

  • Sami v praxi poznáte, jak funguje naše vědomá i podvědomá mysl.
  • Dozvíte se, co to je paradigma a jak nám ovlivňuje život?
  • Zažijete posun v čase.
  • Překonáte sami sebe a veškeré překážky, jež vás brzdí na cestě za vašimi sny.
  • Najdete svého Osobního přítele, který vám na vaší životní cestě pomůže.
  • Pochopíte své špatné vlastnosti a zjistíte, jak snadno se jich lze zbavit. Všichni chceme být lepší.
  • Těšte se na nové zkušenosti.
  • Na praxi.
  • Na tu nejlepší, na vaší životní praxi.

Během společně stráveného dne budeme cestovat v čase a mezi hvězdami. Budeme rozbíjet bariéry a hrát si s magií. To vše za účelem, abychom mimo jiné pochopili zdroj našich civilizačních chorob, depresí a strachu. Pohrajeme si s triky, jak obelstít naše negativní zvyky. Díky tomu vám otevřeme dveře a ukážeme možnost života, kde choroby nemají žádnou šanci.

Setkáním vás provede:

Jindřich Sidris: „Vím, jak otevřít charisma člověka, aby dosáhl všeho, po čem touží. Charisma je to, co tvoří naši realitu. Ovlivňuje reakce okolí na naši osobu. Posilte své charisma a utvořte si život, který si přejete. Společně se mnou a Terezou zjistíte, jak snadné to je.“

Miloš Kováč: „Prozradím mimo jiné, jak se z pilota a špičkového leteckého inženýra, který se přímo podílel na vývoji a testování nových letadel pro Boeing, Dassault a čínskou vládu, stal expert na osobnostní rozvoj. To všechno v mém podání poprvé v České republice. V současné době působím převážně ve Francii a ve Velké Británii. Jako úspěšný letecký inženýr jsem pochopil, jaký vliv má na náš život vášeň a nadšení. V současnosti je mojí hlavní specializací přeměna nemožného na možné a pomoc lidem a organizacím najít správnou cestu, aby dokázali to, co na začátku vypadalo absolutně nereálně. Moji učitelé jsou velikáni a legendy osobnostního rozvoje – Bob Proctor, Mary Morrissey a Steve Siebold. Tito lidé mají celkem více než 130 roků zkušeností a vystoupili ve známém filmu The Secret.

Více informací:

V sobotu 29.7. od 10 do 16 hodin v Praze u Karlova mostu. S sebou si prosím přineste propisku a pevný blok na psaní. Více informací o zážitkovém workshopu a  

registrační formulář naleznete ZDE.

Další informace, včetně odkazu na legendární film The Secret / Tajemství v dalším článku.