Astrální akademie otázky a odpovědi 2

Astrální akademie otázky a odpovědi 2

Řešení vlastnosti rozčílení

Velmi mě mrzí má silná negativní vlastnost, kterou je výbušnost. Co s tím můžu dělat?

Sidris odpovídá:

Výbušnost v sobě skrývá velký potenciál, který se dá mohutně využít. V dalších lekcích budete zjišťovat vaše dobré vlastnosti a dále transformovat vnitřní síly nechtěných vlastností do chtěných. A zde právě tento velký potenciál převedete do vlastnosti, která vám naopak velmi pomáhá. Samotný jsem trpěl na výbušnost, po této cestě jsem její vnitřní sílu převedl do klidu mysli i těla. Zní to možná nyní až jako nemožný zázrak, ale popravdě síla emocí a nastavení mysli je pouze jedna. My si tak díky tomu můžeme zcela vědomě vybrat cestu svým životem a kvalitu rozhodování. Jsem si tak jist, že naleznete právě svou dokonalou cestu a co více, budete mít z toho úžasný pocit, neboť ta změna života je vždy naším chtěným směrem. Podrobně se budeme zabývat transformacemi negativních vlastností v šesté lekci prvního stupně. Tam dostanete zcela podrobné návody a budeme postupovat krůček po krůčku k obrovskému úspěchu.

 Motivace k cestě

Je pro mě těžké udržet si dlouhodobou motivaci ke cvičení. Hlavně když se začnu cítit silná, tak najednou už nemám potřebu cvičit...

Terí odpovídá:

Motivace musí být dlouhodobá, vycházet z vašeho nitra. Astrální akademie vede k prozření do nehmotného světa, abyste se sama přesvědčila a získala důkazy, že existuje i něco jiného než hmotný svět a že je to mnohem reálnější než tato hmota. Pak již není cesty zpět. Život se změní o 360° a vy už nebudete stejná. Nebudete svět kolem sebe vnímat tak, jak ho vnímáte teď. Vládce Síly (studenty Astrální akademie) na to připravujeme postupně, pěkně krůček po krůčku, tedy cesta je to příjemná, ale změny, které s sebou nese, jsou neměnné. Jen těžko jde odhodit osobní zkušenost, získání důkazů... a když se "já věřím" změní na "já vím". Celý svůj život si budete vědomě tvořit, pakliže vám něco negativního přijde do života, vědomě se toho zbavíte. Je to nový nádherný život, ale není pro každého. Je důležité stále pokračovat kupředu a otvírat nové a nové dveře, i když v tu danou chvíli necítíte tu potřebu a máte dostatek síly. Sama jste již pocítila, že vaše síla pak opět prudce klesá. Najděte si v tom zálibu - i my se Sidrisem každý den minimálně 2x meditujeme a neustále na sobě pracujeme. Je nádherné si vymezit čas jen pro sebe!

 

Nabírám sílu a nepotřebuji partnera

Když se začnu cítit dobře a silně, tak přestanu"potřebovat" svého přítele... najednou mám pocit, že mě brzdí, bojím se, že mi vysaje mojí energii, které jsem spíš zvyklá mít málo, a tak se bojím o každý kousek, který mám (myslím si, že mi nemusí nic brát, jen mám ten nezdravý přístup plynoucí z častého nedostatku)... vůbec nevím, jak s takovou věcí pracovat. Co dělat? Jak zjistit, jestli mě bude přání s ním být brzdit ve vývoji, protože bychom tím přestali být na stejných vlnách/ nebo je to hloupost, co tu řeším, která se časem samostatně ustálí a já mohu sílit a třeba ještě víc tím, že budu rozdávat...?

Terí odpovídá:

To, že ve chvíli, kdy se cítíte silná, již nepotřebujete svého přítele je skvělá zpráva! S partnerem byste neměla být kvůli potřebě, ale protože chcete. Protože ho milujete a je vám jeho přítomnost příjemná. Uvidíte, jak bude neuvěřitelně osvobozující a jak ještě více posilní váš vztah, když již v podvědomí a vědomí nebude žádná "potřeba" či "požadavky" na druhého a jen společně budete sdílet život. Je to tak nádherné!!!!

Vůbec se této transformace nebojte, právě naopak - vítejte ji s otevřenou náručí. Co se týká vašeho přítele, tak samozřejmě by bylo nejlepší, kdybyste cestou Astrální akademie šli společně (alespoň první stupněm). Nebo byl alespoň nakloněn meditacím a mohli jste tak společně meditovat - partnerské meditace, kdy se chytnete za ruce, nebo ještě lépe spojíte čela, jsou tak intimní a otvírají úplně novou rovinu vztahu.

Pakliže je váš přítel pevně ukotvený ve hmotě, tak ho prozatím nechte a uvidíte časem, jak se vztah bude vyvíjet. Každopádně vás mohu uklidnit - jste Vládce Síly (student Astrální akademie) a svůj život si budete řídit vědomě. Je velmi pravděpodobné, že lidé kolem vás se prostřídají - staří odejdou, aby udělali místo pro nový, vám prospěšnější kolektiv. Avšak parter je nám velmi blízký a zde bude záležet na vaší volbě, co budete chtít. Co se týká síly, tak určitě se o ni bát nemusíte - momentálně s ní ještě neumíte moc pracovat, ale již nebude dlouho trvat a budete ji vědomě ovládat a tvořit s ní a budete ji moci i dále posílat bez toho, aby vás to vyčerpalo. Zkuste s přítelem sdílet vše pozitivní a uvidíte, jak síla poroste.

Ochranné vajíčko

Začala jsem si dávat pozor na ochranné vajíčko kolem sebe (poslední dobou jsem to hodně zanedbávala). Začala jsem používat techniku, kterou mě na regresní terapii naučil Jindřich a kterou máte popsanou na stránkách LS - vizualizace bílého světla. Už několikrát se mi podařilo nashromáždit velké množství energie, i se už dokážu delší dobu soustředit. Zjistila jsem, že okolo sebe ale nevidím pouze jednu "bublinu" ale dvě - první je asi ve vzdálenosti 15-20cm od mého fyzického těla a druhá asi v metrové vzdálenosti. Zatímco druhou vnímám jako tvárnou, přizpůsobivou, první je pevnější a silnější...nikdy jsem dvě bubliny nevnímala...je dobře, že okolo sebe vytvářím dvě nebo je něco špatně?

Terí odpovídá:

Sama od sebe začínáte rozlišovat různé vaše "vrstvy", energie, těla!!! Gratuluji vám! :-) To, co vnímáte blízko u svého těla, je vaše životní energie, je to to nejsilnější, co máme, díky ní žijeme. Když jsme nemocní, tato energie se stáhne blíže k tělu (na 5-10 cm), je to něco, co nám dává energii do života. Je krásně cítit ve chvíli, kdy se protne s jinou životní energií, můžeme ji vnímat jako brnění, proudění energie, hutnou lávu. Každý pocítil protnutí životní energie těsně před prvním polibkem - ve chvíli, kdy jsme kousek od druhého člověka. Druhá, vzdálenější ochrana je vaše astrální tělo / osobní prostor / charisma. Tento prostor má po většinou hranici 1 - 2 metry od našeho fyzického těla. Toto je naše síla, kterou doslova tvoříme náš život. Pakliže si kolem ní uděláte ochranu, tak půjdete zcela svým životem a nemůže se stát, že vás někdo ovlivní - pouze v případě, že s tím budete souhlasit. Ale toto je úžasný krok k vašemu vědomému životu.