Láskyplný svět v rádiu Čas

Láskyplný svět v rádiu Čas

Láskyplný svět šíří své poznání prostřednictvím médií!

Poslechněte si rozhovor s Jindřichem Sidrisem,
který se uskutečnil pro rádio Čas - pořad Brouk v hlavě,
nebo jej stáhněte na cesty.

Prostor ve vysílání byl ale nemilosrdně krátký, proto vám níže přinášíme informace, které se již do rozhovoru nevešly.

1) Co to vůbec je – astrální cestování?

Nejdříve musíme přijmout fakt, že nejsme jen fyzické tělo, tedy to maso, které tu vidíte. Tohle je pouze nějaká nádoba, jež nám skvěle slouží. Tato nádoba je něčím naplněna – duší, vědomím – můžeme to nazvat, jak je nám libo. Při astrálním cestování tedy necestujeme fyzickým tělem, tím masem, ale tou náplní. Fyzické tělo necháme ležet na posteli a my se vydáme na cesty, kam jen chceme. Nejsme omezeni prostorem. Jen pomyslíte třeba na Thajsko a během vteřiny tam jste, a pak se opět bezpečně vrátíte do fyzického těla. Tedy astrální cestování je poznávání života nezávisle na svém těle.

2) Proč jste to začal praktikovat? Co vás k tomu vedlo?

Základní lidská otázka. Jaký je smysl života a co bude po smrti fyzického těla? Chtěl jsem vědět, zda smrtí vše končí a díky astrálnímu cestování jsem si mohl ověřit, že život pokračuje dále. Překvapivě je to příjemná záležitost.

3) Není to nebezpečné? Jaká jsou rizika? Pro koho není?

Astrální cestování je zcela přirozené, jen jsme jej v mládí nerozvíjeli. Kdokoli, kdo má zdravé tělo, tak může s trochou odhodlání a cviku astrálně cestovat. Pokud je naše fyzické tělo nemocné, tak si nás hlídá a nepropustí nás. V tu chvíli můžete jen cítit, jak lehce levituje nad tělem, ale dále se nedostanete. Tedy… s chutí se do toho pusťte. Může vám to přinést jedině nové zkušenosti a zážitky. Na našich webových stránkách máme velmi podrobné návody, které vás provedou krok za krokem.

4) Vy se věnujete i regresní terapii. Je to psychoterapeutická metoda? K čemu je dobrá?

Ano, jedná se o psychoterapeutickou metodu, díky které se mimo jiné můžeme zbavit nepochopených fobií a strachů. Například z vody, pavouků, tmy, ale i tak absurdní fobie, jako je strach z květiny. Stejně tak nám pomůže nalézt smysl a směr v životě, pokud se v něm lehce takříkajíc "plácáme". Regresní terapie probíhá tak, že si lehnete na terapeutické lehátko a nějakou dobu posloucháte vyprávění. Tím se dostanete do velmi hlubokého uvolnění. Postupně vás provedeme tímto životem, až se přehoupneme do vašeho minulého života, který si celý prožijeme. Hledáme v něm důležité události a pochopení. Například jste v minulém životě jako dítě prožila trauma, kdy jste byla zamčená v temné místnosti a nemohla se dostat ven, a proto se můžete v tomto životě bát tmy. My tam ale hledáme pochopení, proč se to stalo. Proč jste byla zavřená v místnosti? A díky tomuto pochopení se strachu zbavíte. Většina nepochopených pocitů, strachů, nemocí a obav, to, co prožíváme bez zjevného důvodu, mívá příčinu právě v minulých životech. Zároveň s pochopením získáváme i jasný směr a víme, co máme udělat a kudy kráčet.

Tedy, když to shrnu – jak astrální cestování, tak minulé životy vedou k poznání, že smrtí vše nekončí. Astrální cestování je úžasný zážitek a nezvratný důkaz. Regresní terapie nám slouží k pochopení souvislostí mezi jednotlivými životy.

Zaujal vás rozhovor a chcete více informací? Nebo jste již pevně rozhodnuti, že tohle musíte zažít na vlastní kůži?
Navštivte článek o regresní terapii i astrálním cestování, kde se dozvíte vše potřebné.

Pozorování mysli (audio meditace 19 minut)

Pozorování mysli (audio meditace 19 minut)