LS v časopise Rytmus Života 5, Síla myšlenky

LS v časopise Rytmus Života 5, Síla myšlenky

Síla myšlenek - velmi rozsáhlé a nádherné téma o kterém jsme si povídali s Marinou z časopisu Rytmus Života. Vychází v pondělí 23. dubna 2018 a v prodeji bude do neděle. 

Jak silná je myšlenka? Co vše dokáže ovlivnit?

Myšlenky jsou různě silné a podle své intenzity buď neovlivňují vůbec nic, anebo velmi mnoho. Dá se to přirovnat ke světlu. Kolem nás je spousta světla a ovlivňuje nás nejvýše tak, že vidíme dobře, nebo špatně. Ale dejme světlu maximální koncentraci a udělejme z něj laser, a dokáže řezat i ocel. Tak přesně takto funguje i myšlenka. Slabá či běžná myšlenka nás nejspíš tak donutí vstát z gauče a jít do práce či školy, zavolat kamarádovi, a tak nám zajišťuje běžný každodenní život. Ale můžeme myšlence dát naši sílu a koncentraci, a v tu chvíli můžeme i pouhou silou mysli hýbat s hmotnými předměty.

Jak je možné hýbat předměty silou myšlenky?

Myšlenka i hmota jsou energie, které mají stejný základ. Každá má jinou hustotu, ale podstata je stejná. Již z tohoto principu je zřejmé, že je možné pouhou myšlenkou ovlivnit hmotu. Zcela nejjednodušší, co můžete vyzkoušet, je položit si bankovku na otevřenou dlaň (vhodná je bankovka od 1000 Kč výše, aby pro nás měla dostatečnou hodnotu) a představit si, jak veškerá síla z nohou, bříška, hlavy… z celého těla se koncentruje v dlani. Můžeme to i posílit, že s každým nádechem přijímáme okolní energii a s výdechem ji posíláme do ruky s bankovkou.

No a poté stačí jen prostý rozkaz či přání: „Ohni se.“

Někdo se u toho musí smát, někdo je vážný, jiný přistoupí k meditaci. Musíte najít svůj unikátní způsob. Je 90% šance, že se vám bankovka zvedne již na první pokus a 100%, že do jednoho týdne, pakliže tomu každý den věnujete pár minut.  

Lze opravdu intenzivním přemýšlením nad někým způsobit, že to začne vnímat i on?

Domnívám se, že každý z nás už zažil situaci, kdy jsme přemýšleli nad naším kamarádem / maminkou / dědečkem a oni nám v tu samou chvíli zavolali či napsali, nebo dokonce zazvonili u našich dveří. Toto je velmi krásný důkaz, a pakliže to přestaneme brát jako náhodu a zkusíme s tím vědomě pracovat, zjistíme, že doopravdy koncentrací na daného člověka způsobíme, že na nás začne myslet a bude mít touhu se nám ozvat.

Jak se telepatii naučit?

Pakliže se budeme bavit o skutečné telepatii – tedy jak myšlenkou vědomě ovlivnit chování druhého člověka a mít prokazatelné úspěchy, bude to již vyžadovat větší trpělivost a pravidelný trénink, ale do jednoho měsíce by měl mít větší či menší úspěchy naprosto každý.

  1. Zaměření osoby Zavřete oči a představte si obličej vybrané osoby.
  2. Scénické určení Utvořte si v hlavě obraz, jak osoba dělá, co si zamanete a je pro ni prospěšné. Celou scénu dokonale vizualizujte ve své mysli alespoň po dobu 5 minut, čímž vytvoříte dostatečně velký energetický náboj.
  3. Předání myšlenky Přidejte motivační slovní působení v budoucím a následně v přítomném čase. Například: “CHCI jít na druhou stranu místnosti a JDU na druhou stranu místnosti”. Vše si přitom dokonale vybavujte a dodejte i potřebné nadšení. Opět po dobu 5 minut.
  4. Energie myšlenky Nyní v průběhu 10 minut vizualizujte energetický náboj v podobě velké bílé koule, která stoupá z vaší hlavy stále vzhůru, až do vesmíru, Univerza, odkud následně padá až do hlavy vybrané osoby, kde se příjemně ukládá s veškerým motivačním působením.
  5. Stabilizace přenosu Vytvořte mezi vámi jednosměrný energetický tunel, či vizualizujte válec z Vaší hlavy do hlavy oné osoby. Předáváte nejen Sílu, ale s ní i neodkladnou myšlenku.

Nyní již pouze vyčkejte 5 až 20 minut, než dojde k požadovanému efektu. Uvedené časové limity jsou orientační, někdo dokáže vyvinout velkou sílu myšlenky již po jedné minutě. Chce to doopravdy zkoušet a zjišťovat pro nás nejlepší postup. Článek o telepatii naleznete zde.

Lze se naučit “číst” myšlenky druhých? Jak?

Tato schopnost se dá doopravdy získat, ale vyžaduje již mnoho dalších dovedností (od nacítění astrálního těla, dokonalého poznání sebe sama, a tím i svých myšlenek, přes základy mentálního cestování).

V praxi to je pak velmi jednoduché a dokážete s kamarádkou jít na kávu a přečíst jí myšlenku, že dneska si nedá jako obvyklé latté, ale vybere si horkou čokoládu. A naprosto ji šokujete, když si ještě stále pročítá nápojový lístek a vy povíte:

„Dneska ti objednám horkou čokoládu. Co si k tomu dáš za dortík?“

Kamarádka se začte do nabídky, vy vyprázdníte na chvíli svou mysl, napojíte se na ni a přijde k vám myšlenka „jahodový dort“. A máte vyhráno. Není to tak, že byste slyšela v hlavě její hlas, přijde to k vám opět jako myšlenka.

Tím, že s ní budete vědomě sdílet její prostor, jste schopna přijímat její myšlenky. Cestu ovládnutí mysli ve hmotě učíme v Astrální akademii - zde.

Jak lze trénovat vlastní myšlenky?

Jak nejvhodněji naložit s vlastními myšlenkami a proč vůbec pracovat na tom, abychom je mohli ovládat? Co když se potýkám s černými myšlenkami, jak se jich zbavit, případně dají se přeměnit v dobré? Kam až může vést špatné “zacházení” s myšlenkami, a kam naopak to dobré

Vlastní myšlenky ani tak trénovat nelze, ale lze trénovat jejich ovládání a posilování či ochabnutí. Toto by měla být základní schopnost každého člověka – naučit se ovládat své myšlenky, a nikoli být jimi ovládán.

První krok je sednout si, zavřít oči a být nezávislý pozorovatel vlastních myšlenek. Nenechat se žádnou myšlenkou ovládnout – tedy nezůstat při ní déle než 2 vteřiny. Počkat, až myšlenka přijde, a poté ji pousnout dál. Můžeme si představit, jak ji balíme do nafukovacího balónku a pouštíme pryč. Jakmile se toto naučíme aspoň po dobu 5 minut, můžeme přejít ke druhému kroku, kdy ovládneme jednu myšlenku.

Vyberte si předmět, na který chcete po následujících 5 minut myslet, a koncentrujte se zcela na něj. Jakmile myslíte např. na jablko, musíte mít po celou dobu v mysli pouze jablko. Sami se asi během pár vteřin přesvědčíte, kolik neodbytných myšlenek na vás bude dorážet, ale vy je již umíte odsunout. Tedy je odsuňte a opět se soustřeďte pouze na jablko.

Předem musím upozornit, že přijde i myšlenka na to, že je to ztráta času, a proč něco takového vlastně dělám. Toto jsou ty nejzákeřnější myšlenky, ale vy jste se na začátku rozhodli, že budete 5 minut sledovat jablko, bylo to vaše pevné rozhodnutí, tak si ho nenechte vzít a dokažte sami sobě, že to zvládnete. Jakmile se naučíte tyto dvě základní dovednosti, potom máte již vyhráno.

Když k vám přijde nějaká negativní myšlenka, dokážete ji snadno odsunout a zaměřit svou pozornost na jinou činnost. Vypadá to velmi prostě, ale lidé, kteří neovládají své myšlenky, upadají často do depresí a dlouhých smutků, nedokážou se těch dotěrných a ubíjejících myšlenek zbavit, a tak trpí. Může to vést až k závislosti na antidepresivách a návštěvě psychiatra.. Je to jen důsledek toho, že jsme se vzdali naší vůle a nechali nechtěné myšlenky ovládnout náš život.

A zároveň fungují i opačně – když si budeme vybírat jen ty správné myšlenky a ještě je budeme vědomě posilovat, dosáhneme života plného štěstí, lásky a úspěchu ve všech jeho oblastech. Vždyť celý náš život je jen o zhmotněných myšlenkách. Vyberete si tedy myšlenku, že budete hodinu sedět u televize, anebo si zvolíte myšlenku hodinu pracovat na svém snu? A jak je možné, že myšlenka na televizi byla mnohem silnější než váš vlastní sen? Jak je možné, že děláte věci, které vlastně dělat nechcete?

Mají myšlenky nějaký vliv i na fyzické zdraví?

Ano, a to zcela fatální. Je již dokázáno, že pakliže budete opakovaně myslet na to, že jste nemocný, tak během krátké doby onemocníte. Stačí, aby za vámi přišel kamarád a řekl vám:

„Ty dneska nevypadáš nejlépe. Jsi nemocný?“ „Ne... nejsem, to se ti zdá.“

Za chvíli za vámi přijde maminka a poví:

„Prosím tě, dneska jsi nějaký pobledlý. Copak ti je?“ „No… nic… jen jsem měl náročný den.“

A jakmile potkáte ještě jednoho člověka, který vám za ten den poví, že vypadáte nezdravě, tak večer s největší pravděpodobností ulehnete v horečkách. A přitom to jsou jen slova, myšlenky, které vám změnily váš zdravotní stav. A opět z opačné strany, když už jste nemocní a umíte ovládat své myšlenky, tak i například pomocí vhodné autosugesce se dokážete vyléčit během jedné noci (pakliže se jedná o běžné nemoci) a během jednoho měsíce i z vážných chronických onemocnění.

Musíme začít brát vážně a doslovně větu: „To, na co opakovaně myslím, čemu dávám energii, se stane realitou.“

Staňte se vládci svých myšlenek a svého života - jste Vládce Síly - pokračujte zde.