Inspirativní články pro váš rozvoj

Nejčastejší mýty o astrálním cestování

S astrálním cestováním je spojeno neuvěřitelné množství mýtů, které šíří především lidé, kteří nikdy astrálně nevystoupili. Pojďme se společně podívat na 3 nejčastější.

"I Vietnamka ve večerce se ptá, co stojí za mou proměnou."

2,5 minutové video: "Mé okolí, rodina, sousedi, kamarádi, zákazníci, pošťák a dokonce i Vietnamka z naší večerky, která skoro nemluví česky, se mě začali vyptávat, co stojí za mou proměnou.... A tak mám potřebu všem veřejně odpověďět." Co se Hance přihodilo se dozvíš v krátkém videu, ve kterém sdílí své prožitky z posledních dní. 

V astrálním světe nepotřebuješ jíst, pít, spát,…

Spánek je výsada tohoto fyzického světa, jako astrální cestovatel zjistíš, že nepotřebuješ (a ani nemůžeš) spát. Jakou ohromnou výhodu máme v tomto hmotném světě, že můžeme na chvíli bezpečně ztratit vědomí a pak se opět probudíme ve svém těle. 

3 nejčastější dotazy ohledně astrálního cestování

Jsem moc vděčný za stoupající zájem o astrální cestování, přirozenou dovednost s kterou se většina z nás narodí a jen jí v průběhu dospívání zahodí. Stačí si tak jen rovzpomenout. K tomu je potřeba jen trocha informací a praxe. Dnes se podíváme na nejčastější dotazy, s kterými se setkávám.

Týden plný zázraků

Začala jsem v pondělí. Během dvou dnů jsem si osvojila ovládání svého vědomí. Díky tomu se mne okamžitě začala vytvářet realita jakou jsem chtěla. Ve středu jsem měla v noci první astrální výstup.Ve čtvrtek ráno jsem se rozhodla, pokud nám do konce týdne přijdou nečekané peníze, že se tady v Astrální Akademii chci učit dál. A jak to dopadlo se dočteš v článku.

Co všechno můžeš při astrálním cestování zažít?

Jakožto astrální cestovatel se stáváš neomezenou bytostí, neomezenou v pravém slova smyslu. Ano, astrální svět má své hranice, které postupně poznáš, ale tyto hranice jsou tak rozsáhlé, že mnoho astrálních cestovatelů je ani nevnímá. My se společně podíváme na ty nejběžnější prožitky astrálního světa, které se přímo nabízejí a při astrálním cestování je zcela jistě prožiješ i ty:

Rozhovor pro Záhady života

Děkuji šéfredaktorce Janě Šlégrové za úžasně strávené 2 hodiny. Takovýto rozhovor jsem ještě nezažil - originální otázky, autenticita, smích, vážnost. Prožili jsme spolu naprosto vše a vy tak utíkejte na novinové stánky a užijte si 7 stránkový rozhovor nejen o astrálním cestování v únorovém čísle (rok 2024) časopisu Záhady života, kde na vás vykukuji i z titulní stránky. Odpovídal jsem například na... 

Mám zkušenosti s lucidní sny?

Ahoj, tady Sidris 🌟

Ach ano… Je tolik úrovní lucidních snů a baví mě snad každý z nich. Často jsem se zamýšlel, že lidem nepřijde divné jít spát. Jakto, že se nad tím nikdo nepozastavuje? Lehneme si, zavřeme oči a… Kde jsme těch 8 hodin? Jak si můžete být jistí, že se ráno vzbudíte? Co je s vámi těch 8 hodin? 

"A je to v pr**li"

Hubert jel se svým kolegou na pracovní cestu. Rozhodl se, že ho nechá řídit a vyrazili na cestu směr Berlín. Vše probíhalo jako po drátku, silnice byly téměř prázdné a tak si to kluci razili 150 km/hodinu. 16 km před Berlínem ale kolegu přemohl mikrospánek a sjeli v plné rychlosti z dálnice a několikrát se přetočili přes střechu. Co bylo dál?

Co si představuji pod slovem „meditace“?

Ahoj, tady Sidris 🌟

Tak tohle se v průběhu času hodně měnilo. Když jsem byl dítě, tak jsem vyrůstal v nevěřící rodině. Maminka občas mluvila o nějakém andělovi, ale nebylo to z pohledu žádné silné víry. Jediné, kde jsem se seznámil s pojmem meditace byla televize. Tenkrát jsem viděl nějaký dokument z buddhistického chrámu, kde sedělo spousta mužů s oholenou hlavou a nic nedělali. Moderátor říkal, že se právě modlí.