Inspirativní články pro váš rozvoj

Pokročilý návod na lucidní snění

Na Astrální Akademii je báječné, že každý z nás je její aktivní součástí a přináší nové poznatky a návody k nejrůznějším dovednostem. Tento návod od Amorise oceníte i vy, kteří máte již svůj základ v lucidním snění a chcete se posunout o další krok kupředu. Já sám jsem se díky tomuto návod dostal nejen do stabilního lucidního snění, ale propojili se mi snové, astrální a hmotné reality a po CELOU jednu noc jsem putoval za hmotným světem. Zde se dozvíš jak... 

Při astrálním cestování dokážeš vidět své fyzické tělo

Několik dní, týdnů, měsíců trénuješ astrální cestování a pak se to najednou stane. Vnímáš vibrace po celém těle, svět se začne točit, ty se zvětšuješ (nebo se někam propadáš). Všechno v tobě křičí, že toto není normální, ale ty to chceš. Konečně poznáš, co je za hmotou. 

Nejčastejší mýty o astrálním cestování

S astrálním cestováním je spojeno neuvěřitelné množství mýtů, které šíří především lidé, kteří nikdy astrálně nevystoupili. Pojďme se společně podívat na 3 nejčastější.

"I Vietnamka ve večerce se ptá, co stojí za mou proměnou."

2,5 minutové video: "Mé okolí, rodina, sousedi, kamarádi, zákazníci, pošťák a dokonce i Vietnamka z naší večerky, která skoro nemluví česky, se mě začali vyptávat, co stojí za mou proměnou.... A tak mám potřebu všem veřejně odpověďět." Co se Hance přihodilo se dozvíš v krátkém videu, ve kterém sdílí své prožitky z posledních dní. 

V astrálním světe nepotřebuješ jíst, pít, spát,…

Spánek je výsada tohoto fyzického světa, jako astrální cestovatel zjistíš, že nepotřebuješ (a ani nemůžeš) spát. Jakou ohromnou výhodu máme v tomto hmotném světě, že můžeme na chvíli bezpečně ztratit vědomí a pak se opět probudíme ve svém těle. 

3 nejčastější dotazy ohledně astrálního cestování

Jsem moc vděčný za stoupající zájem o astrální cestování, přirozenou dovednost s kterou se většina z nás narodí a jen jí v průběhu dospívání zahodí. Stačí si tak jen rovzpomenout. K tomu je potřeba jen trocha informací a praxe. Dnes se podíváme na nejčastější dotazy, s kterými se setkávám.

Týden plný zázraků

Začala jsem v pondělí. Během dvou dnů jsem si osvojila ovládání svého vědomí. Díky tomu se mne okamžitě začala vytvářet realita jakou jsem chtěla. Ve středu jsem měla v noci první astrální výstup.Ve čtvrtek ráno jsem se rozhodla, pokud nám do konce týdne přijdou nečekané peníze, že se tady v Astrální Akademii chci učit dál. A jak to dopadlo se dočteš v článku.

Co všechno můžeš při astrálním cestování zažít?

Jakožto astrální cestovatel se stáváš neomezenou bytostí, neomezenou v pravém slova smyslu. Ano, astrální svět má své hranice, které postupně poznáš, ale tyto hranice jsou tak rozsáhlé, že mnoho astrálních cestovatelů je ani nevnímá. My se společně podíváme na ty nejběžnější prožitky astrálního světa, které se přímo nabízejí a při astrálním cestování je zcela jistě prožiješ i ty:

Rozhovor pro Záhady života

Děkuji šéfredaktorce Janě Šlégrové za úžasně strávené 2 hodiny. Takovýto rozhovor jsem ještě nezažil - originální otázky, autenticita, smích, vážnost. Prožili jsme spolu naprosto vše a vy tak utíkejte na novinové stánky a užijte si 7 stránkový rozhovor nejen o astrálním cestování v únorovém čísle (rok 2024) časopisu Záhady života, kde na vás vykukuji i z titulní stránky. Odpovídal jsem například na... 

Mám zkušenosti s lucidní sny?

Ahoj, tady Sidris 🌟

Ach ano… Je tolik úrovní lucidních snů a baví mě snad každý z nich. Často jsem se zamýšlel, že lidem nepřijde divné jít spát. Jakto, že se nad tím nikdo nepozastavuje? Lehneme si, zavřeme oči a… Kde jsme těch 8 hodin? Jak si můžete být jistí, že se ráno vzbudíte? Co je s vámi těch 8 hodin?