Inspirativní články pro váš rozvoj

Strážce rodového bohatství

Jsem v místnosti plné bohatství … všude jsou truhly peněz a cihly zlata jsou vyskládané všude kolem mě. Vše plné bohatství. Vše neskutečná energie, ale zároveň pociťuji neskutečně bolestivou tíseň, zrychluje se mi tep, sotva dýchám, jsem naprosto zoufalá, nemohu potlačit pláč ... nemohu to už vydržet!!! Nevydržela jsem to. Snažím se to vydýchat a neplakat. Asi za deset minut jsem se uklidnila a odhodlala se, že budu pokračovat. 

Jak se vyrovnat s astrálními prožitky?

Už léta prožívám zvláštní stavy během spánku, kdy si uvědomuji, že spím, a často mě něco nutí se probudit, jako bych se něčeho bála. Vidím sama sebe spící a dokonce i svého manžela, jak se pohybuje po domě. Tyto zážitky mě děsí a nejsem si jistá, co přesně zažívám. Možná se jedná o astrální cestování? 

 

Reinkarnovaný herec z Hollywoodu?!

Malý Ryan Hammons  se narodil v Oklahomě v roce 2004 a už od útlého dětství měl děsivé noční můry. Když Ryanovi byly čtyři roky, přišel za svou mámou a řekl jí: „Jsem z Hollywoodu.“ Chlapec začal dále povídat o svém velkém domě s bazénem, ​​zeleném autě a své přítelkyni. Chlapcovi věty daly smysl v okamžiku, když narazil na obrázek z filmu Night after Night...

Reinkarnovaná dvojčata?!

Manželé John a Florence Pollock měli vcelku normální život s dětmi Jacquelin a Joan. Jednoho dnes se všechno rozpadlo. Když obě dívky byly sraženy autem a na místě zemřely. Trvalo několik let, než se manželé se ztrátou vyrovnali. Přestěhovali se a rozhodli se mít znovu děti. Narodili se jim dvojčata Gillian a Jennifer a tehdy to začalo...

Na chvíli jsem byla ve světě zemřelých: autonehoda

Ocitala jsem se v bílém světle, jinak se to ani nedá nazvat. Viděla jsem tam kamarádku, co zemřela při nehodě, seděla v klubíčku a tvář si zakrývala asi rukama. Bylo to velmi zvláštní.  Ptala se mě, kde je, a já jsem jí řekla, že nevím, ale že zemřela při autonehodě a že jsme ji pohřbili. Ani to nešlo z mých úst.

Je možné se potkat při astrálním cestování s blízkými zesnulými? 

Astrální cestovatelé dočasně opouští svá hmotná těla a dostávají se tak do sféry, kterou bychom mohli nazvat „posmrtnou“. Právě proto se nás velmi často ptáte, jestli se díky astrálnímu cestování dokážete potkat se svými milovanými, kteří již opustili tento hmotný svět. Lze to? Zjistíte v článku.

Byla Dorothy Eady skutečně egyptskou kněžkou?

Dorothy Eady známější jako Omm Sety se narodila v roce 1904 v Londýně. Když bylo Dorothy tři roky spadla ze schodů a doktoři si mysleli, že to nepřežije. Úraz sice přežila, ale od té chvíle se změnila... Malá Dorothy začala najednou mluvit jinak a dožadovala od svých rodičů, aby ji vzali domu. Nebyla však schopna říct, kde se tento domov nachází. Dorothy si na tento domov rozpamatovala na výstavě fotografií o Egyptě.

Demo verze smrti

Příběhy lidí, kteří prožili klinickou smrt, jsou na internetu tisíce a fascinují nejen laickou, ale také vědeckou společnost. Těm stejným lidem řekněte, že astrálně cestujete a reakce bude… No asi si to všichni dokážeme představit.  

Chlapec je přesvědčený, že je reinkarnovaný válečný pilot

James Leininger jako čtyřletý začal mít děsivé noční můry, při kterých padal k zemi v hořícím letadle. Malý chlapec dokázal také pojmenovat různá letadla z 2. světové války, jejich části a dokázal popsat jak provést bezpečnostní kontrolu před odletem. A to byl teprve začátek.