Workshop: Celodenní astrální cestování, Plzeň, 27. října

Už jste vyzkoušeli láskyplné energické bylinky? AY!energy

Při celodenních workshopech věnovaných astrálnímu cestování zažíváme úžasné probuzení do světa nad hmotou!

Prožijete:

 1. Na začátku si budeme povídat o astrálním cestování
  a zodpovíme veškeré vaše dotazy
  . Navodíme příjemnou a přátelskou atmosféru, která je pro nás velmi důležitá.
 2. Ovládneme hmotu skrze sílu naší mysli
  (základy telekineze) – nutné pro uvědomění si vlastní moci, sebedůvěry a sebevědomí.
 3. Prostřednictvím mysli ovládneme fyzické tělo,
  aby bylo zcela klidné a poslouchalo nás – nikoli my jeho. Ve chvíli, kdy chceme astrálně vystoupit a při tom se chceme podrbat na nose, nemůžeme očekávat velký úspěch. 🙂
 4. Pauza na oběd
  musíme nabrat dostatek mentální síly na zbylá cvičení, a proto je velmi nutná dvouhodinová pauza, během níž si zajdete do města, na oběd, projít se… Žít běžný život. V případě zájmu možnost společného obědu s ostatními účastníky.  Prostory budou bezpečně uzamčeny a setkáme se na odpoledním mimotělním cestování.
 5. Nacítění astrálního a mentálního těla v běžném stavu mysli:
  Jak působí naše astrální a mentální tělo ve fyzickém světě? Co všechno dokážeme a jak na sebe vzájemně působíme? Nyní budete zcela jasně a reálně cítit energii ostatních lidí, a hlavně své astrální a mentální tělo. Již to nebude teorie, ale realita.
 6. Rozklíčujeme pojem životní síla.
  Každý z nás má unikátní prožitek své životní síly, toho, co nás pohání a dává smysl životu. Toto je váš klíč k astrálnímu vystoupení. Každý z vás nacítí a identifikuje svou životní sílu, která mu následně pomůže při astrálním cestování.
 7. Metoda Remote View
  Pro získání schopnosti sledování objektů neomezeně v prostoru.
 8. Krátká přestávka
  na svačinu a chvilkový oddych před mimotělním cestováním.
 9. Mentální cestování
  – mnoho lidí cestuje pomocí svého vědomí / ducha a nazývá to astrálním cestováním. Proto se nutně musíme naučit mentálně cestovat, a tak na vlastní kůži zažít rozdíl mezi mentálním a astrálním cestováním.
 10. Astrální cestování
  – vyvrcholení celodenního snažení. Již jsme zvládli veškeré kroky, které nezbytně potřebujeme znát, abychom se dokázali odpoutat od našeho fyzického těla. Jsme si zcela jisti, že každý se dokáže lehce nadnést nad fyzické tělo (od 5 do 10 centimetrů), byť bude stále spojen se svým fyzickým tělem. Budete již znát ten pocit, který v sobě musíte vyvolat, když chcete astrálně vystoupit. Zda se již odvážíte zcela opustit tělo přímo na místě, nebo až v pohodlí a soukromí vašeho domova, je zcela na vás. My vás naučíme, jak na to, a ukážeme vám pocity, které jsou pro astrální cestování klíčové.

 11. Obrovský zdroj vnitřní síly
  Při závěrečné meditaci objevíte svůj obrovský zdroj vnitřní síly. Naučíme se, jak se na něj v těžkých životních chvílích napojit a nalézt sami v sobě tu největší moudrost a oporu. Kdo jiný by nám měl být životní rádcem, když ne my sami?

Kdy, kde, kolik? 🙂

Setkáme se 27. října v 10 hodin
a pobudeme spolu až do 22. – 24. hodiny 

Mimotělně cestovat budeme spolu v Plzni.

Konkrétní místo bude upřesněno po skončení termínu přihlašování – chceme pro vás maximální komfort, a tak zajistíme místo, které bude odpovídat počtu účastníků. 

Cena tohoto workshopu je velmi příjemných 2100 Kč
(za soukromé astrální cestování jste u nás platili 10 000 Kč).

Pokud si s námi workshop opakuje, pak pro vás máme zvýhodněnou cenu 1100 Kč.

Nutné

 • Ovládnout alespoň dva stupně mysli z návodu Tří stupňů k rozvoji mysli (toto cvičení je jednoduché a dokážete ho zvládnout i během několika dní, a přesto nám je jedním z největších pomocníků při astrálním cestování).

Vhodné

 • alespoň 1 týden před workshopem (lépe 1 měsíc) vynechat konzumaci masa
 • alespoň tři dny před workshopem vynechat pití kávy a podpůrných doplňků těla.
 • vynechejte alkohol alespoň 1 týden před workshopem

S sebou

 • Karimatku (nebo tlustší deku na ležení)
 • Spacák (nebo teplou přikrývku na zachumlání)
 • Polštářek (pod hlavu)
 • Bavlněný šátek (není nutný, ale vhodný)
 • Pohodlnou obuv
 • Spíše volný oděv
 • Dostatečné množství vody
 • Svačinku
 • Bankovku v co nejlepším stavu, která nám bude sloužit pro nácvik telekineze
 • Opravdu malý hrníček
 • S sebou číslo dokladu o zaplacení, které slouží jako vstupenka.

Těšíme se na společně strávený den, během něhož opět poodhalíme oponu hmotného světa – ovládneme jak fyzické tělo, tak naši duši (astrální tělo) i ducha (mentální tělo), a tím se nadneseme nad hmotu samotnou. Jednou provždy změníme své vnímání světa kolem nás i  sama sebe.

Přihlášení je možné pouze do středy 22. října 2018.

Účast na workshopu je podmíněna odpovídajícím zdravotním stavem.  Vzhledem k tomu, že astrální cestování může být mentálně náročné, není workshop určen těhotným, dále lidem se závažnější duševní chorobou, nemocí kardiovaskulární, epilepsií, užívající psychofarmarkum, či silné antidepresivum, psychiatrickými diagnózami, apod. Vezměte si s sebou své léky, při astma svůj inhalátor.

A nyní, si workshop astrálního cestování nádherně užijme! Těšíme se 🙂

Po vyplnění formuláře vám přijde e-mail s doplňujícími informacemi (prosím zkontrolujte si složku hromadné pošty či spamu, až poté případně piště přímo na email muj@laskyplnysvet.cz – děkujeme).  

Chci zažít workshop astrálního cestování!

Mé jméno je

Můj email je

Můj telefon je

Během odpolední pauzy se zúčastním společného oběda
AnoNe

Měli bychom o vás něco vědět? Již máte s astrálním cestováním zkušenosti? Užíváte, nebo měl/a byste užívat antidepresivum? Prosíme vše, co nám pomůže pro lepší workshop:(Povinné) Souhlasím s Obchodními podmínkami a správou osobních údajů (zde)
Přeji si dostávat dárky a zajímavé informace formou newsletteru


Zaškrtněte políčko


Odesláním formuláře potvrzuji, že je pro mě workshop vhodný a že jsem zcela zdráv(a).Již jsme společně prožili:

22. září 2018 v Liberci
18. srpna 2018 v Praze
9. června 2018 v Brně
5. května 2018 v Praze
15. – 17. dubna 2016 v Janově nad Nisou

JÁ… Kdo jsem?

Jdu v životě správnou cestou? Následuji svůj osud? Co všechno můžu změnit a jak velkou sílu mám? Ovlivňuji já okolí, nebo okolí ovlivňuje mě? Co je po smrti?

Většinu života provází otázky a nejistoty. Pokud se týkají nás – naší osoby, jsou o to více znepokojující a hodit je jen tak za hlavu, je velice obtížné až nemožné. Tyto otázky k nám většinou přichází, když nejsme se životem spokojeni, když si myslíme, že je vůči nám osud nespravedlivý, když procházíme těžkým obdobím. Něco v nás zoufale touží po odpovědi. Kdo z nás se sám sebe někdy neptal: „Proč JÁ?? Proč zrovna já?“

Neznalost a nevědění jsou ubíjející. Pojďme tedy společnými silami rozhrnout těžkou oponu naši mysli a začněme se seznamovat se svým JÁ a tím pochopit naši osudovou cestu. Objevme v sobě sílu, zvyšme si sebevědomí, přestaňme se bát smrti, zjistěme, kdo vlastně jsme a to vše hravou a příjemnou formou.

Workshop astrálního cestování je velkým pomocníkem na této cestě sebepoznání. Abychom mohli být se sebou spokojení a poznali se v nejčistší podobě, musíme mít v harmonii celé tělo – jak to fyzické, tak to „nehmatatelné“ (mysl, duch, duše, astrální tělo…).

Získáme tak reálný důkaz, že astrální síla proudí v každém z nás.

Ucítíme své astrální tělo, zbavíme se strachu ze smrti. Jak silné budete mít astrální cestování?

PS: Budeme mít s sebou byliny z amazonských pralesů, jenž podporují mimotělní cestování – bude-li zájem na později.

 

Šárka: Jak jsem astrálně vycestovala po workshopu!

Jaká je úspěšnost?

Zažijete mentální cestování (duchem)

což je schopnost, jenž dokážeme s 99 lidmi ze 100 ovládnout, pakliže zvládli výše uvedený návod na Ovládnutí vlastní mysli.

A následně budeme astrálně cestovat

a prožívat mohutné zážitky, které nelze předem nacvičit. Jednoduše průběh je zcela odlišný od všeho co známe. Hmotné tělo uklidníme skrze techniky pro mysl. Budete v bezpečí postupovat stále dále do hlubších stavů uvolnění, až po krátkodobé vycestování a opětovné navrácení zpět do těla. Celou dobu máte vše pod kontrolou.

Astrálně jsme vystupovali na workshopu v Brně!

Všichni dokážeme vnímat naše astrální tělo, dokonce jej uvolnit lehce nad tělo. K úplnému vystoupení však záleží na vaší předešlé praxi s myslí a naší vzájemné důvěře. Podle zkušeností tak víme, že ze 100 lidí u nás 15 ihned vystoupí, díky dokonalému návodu, prožitků a jedinečným zkušenostem zkušenostem z workshopu pak další 20 do týdne, 20 do měsíce, 30 do půl roku, 5 do roka. Tedy polovina do měsíce a další do půl roka!  Zbytek 6 do dvou let a zbytek 4 zájemců neudrží každodenní půlhodinové cvičení, avšak získá zcela nové poznání životní cesty. Získáváme doslova zcela ponoření do Univerza, doslova jiné probuzení a prozření do života.

Mnoho zajímavých životních příběhů o prohlubování zkušeností z astrálního cestování můžeme nalézt v komentářích hned pod nejoblíbenějším článkem Astrální cestování v praxi.

Časopis Rytmus života – Co je astrální cestování, nás naučí Láskyplný svět

 

Co o astrálním cestování lidé říkají?

 

“Ahoj Jindro a Terezko, tak šest dnů po workshopu se vám už hlásím, že jsem dnes v noci astrálně vycestovala ! Mám z toho velikou radost ! 😀 😀 😀 “
Šárka

 

“Zdravim pratele, tak uz jsem asi take zasvedceny 😀 cca 20 min letani od zeme az do stratosfery v ohromnych rychlostech i s pocitem pretizeni. Problem absolutne zadny, jen jsem se nad Josefovem srazil s nejakou stribrnou kouli. Otocil jsem se a ona letela velkou rychlosti dal,  tak jsem to neresil. Ted se tady smeju jako blbecek 😄 Zatim letam prevazne v poloseru, jen na chvilku cisci obrysy. Jeste jeden poznatek, choval jsem se jako ulicnik, jako kdyby mi bylo 15 i stejny pocit, plny energie, zrychleny. Fyzicke telo slyselo letadla red bull teamu a ja se za nimi hned vydal, doletel jsem je. Byla pecka je v te formaci pozorovat, vydel jsem piloty se sluchatky, proste vse. No a taky me napadlo mu zahybat s vejskovkou, proste klukovina 😄 Tak snad nebudou zitra volat technika, ze jim vybroval knipl. 😄 

Dukaz jsem si dal. Kdyz jsem se vracel, koukl jsem v koupelne na skrinku se zrcadlem zvrchu a presne v prostred vedl el kabel k osvetleni. No a kdyz jsem si vzal zidli a koukl tam, tak tam byl 😉

Pri vytěleni jsem pouzil misto snazeni se o otoceni, skok ci jinou techniku, techniku fantazie, proste jsem si predstavil, ze jsem mimo telo a ve vterine jsem ve spirale stoupal ke hvezdam. Zrychlene jsem si nacitil ast. telo metodou co jsme se ucili a pak jsem si za pomoci oci navodil toceni   hlavy a pocit, ze stoupam. Ne nad telo, ale nahoru do nebe. Ale jste predtim jsem se snazil obelstit mozek predstavou, ze sedim a ne lezlim. No kdyz uz jsem nevedel jestli lezim, nebo sedim, tak jsem odstartoval. Navlodil jsem si POCIT. Na zkousku jsem se vratil, probudil, zahybal rukama nohama, otevrel oci, zase je zavrel a ve vterine by zase u stropu. Pak jsem sel na pivo, uz tedy ve hmotnem svete. 😁 Vsem preji uspech!

PS: Jestli to byla jen fantazie, tak tedy opravdu husta .😉

Martin

 

“S další proměnou mi pomohl váš kurz astrálního cestování, který byl naprosto skvělý! Možná se mi i podařilo vycestovat, ale i přes všechno co jsem cítila si tím nejsem jistá. Zabral na mě fialový vír, který v momentě, kdy se dotkl mého těla, způsobil to, že jsem byla najednou neskutečně lehká, ocitla jsem se v naprosté tmě, která byla taková měkká a příjemná a zjistila jsem, že v ní dokážu udělat krok, cítila jsem neskutečnou euforii. Snažila jsem se přesvědčit, zda se mi to opravdu povedlo, ale v tu chvíli jsem si vzpomněla na své tělo a najednou jsem ho znovu začala vnímat a vidět postranní světlo od lampičky. Takže pokud se mi to opravdu povedlo, můj výlet trval opravdu jen pár vteřin. (Mimochodem, když jste řekli, že je možné, že se ocitneme v naprosté tmě, měla jsem strach a říkala si, že tam určitě nechci 🙂 ale to co jsem zažila nebyla vůbec strašidelná tma, naopak jsem se v ní cítila moc dobře). Od té doby to každý den zkouším, většinou když jsem v klidu odpoledne a pak ještě večer než jdu spát. Zatím se mi povedlo jen rozhýbat své astrální tělo v okolí mého těla a mít úplně volné ruce, ale úplně ven z těla jsem se ještě nedostala. Také trénuji telekinezi a s bankovkou to opravdu funguje skvěle. Takže moc děkuji za tak úžasný den s vámi.”
Jana
Můj první astrální zážitek v reálném čase. Po raní meditaci jsem ulehla na záda a snažila se na cítit astrální tělo rušila mě bolest v zádech tak jsem se překulila na bok.Začala jsem relaxovat a soustředit se na pohyby astrálních rukou a nohou.Najednou jsem zjistila že už to přišlo a hladce hýbu končetinami tak jsem začala pomalu přidávat celé tělo,začala jsem se různě převracet a vrtět. Chtěla jsem vstát a podívat se na své ležící tělo.Vstát se mi podařilo, nebylo to snadné vrávorala jsem a stoupla si z velkou námahou jako bych se chtěla odlepit od obří žvýkačky.když jsem se ustálila a myslela si že stojím před lůžkem u svého těla, otevřela jsem své astrální oči.Uviděla jsem na okamžik svůj pokoj.Byl to jenom malý okamžik hodilo mě to rychle zpátky,ale stálo to zato je to úžasný pocit, vím že jsem stála mimo své tělo v reálném čase!”
Eva
 “Moc se mi líbilo zenové cvičení s hrníčkem na workshopu – posílilo to tak dvojnásobně mou vůli a víru, v její sílu a vše ostatní samozřejmě také 🙂 “
Jára

 

“Workshop byl bezva, hezky jsem si to užil. 🙂 “
Vráťa

 

“Uvolnil jsem celé tělo, šel podle návodu, začaly se mi napínat astrální nohy, samy od sebe se začaly zvedat a cítil jsem brnění po celém těle, nejvíc na rukách a nohách. Byl jsem už jenom kousíček! Pak jsem cítil silnou energii v dlaních, ty se mi svíraly a na obličeji taky, na obou tvářích a pískání se intenzivnělo a mysl pročistila 🙂 Ještě nikdy jsem se nedostal takhle daleko, teď když to píšu si připadám lehoučkej a citlivej a vnímavej. Nebál jsem se, i jsem si to říkal, opravdu jsem měl už pocit, že vystoupím.”
Tobiáš

 

“Už jsem cítila jako by se mi z obličeje slupovala maska, šlo to od nosu. No a byla jsem venku. Pak jsem ten den ještě několikrát vylezla a zkoušela jsem se podívat kde kdo co dělá. Jenže já věděla, kde kdo je a že pracuje, takže to pro mě nebyl dostatečný důkaz, tohle si vymyslím sama. Napadlo mě se podívat na hodiny a hned se vrátit a opravdu ty hodiny ukazovaly čas přesně na minutu 🙂
Pak si taky pamatuji, že se stačilo jen otočit a byla jsem jinde. A pak že jsem si pokládala různé otázky a najednou jsem věděla všechno, věděla jsem, že ty odpovědi jsou správné, zvláštní pocit 🙂 ”
Petra, astrální cestovatelka

 

 “Také jsem měla zajímavou zkušenost při meditaci (ještě před astrálním cestováním). Snažila jsem se při večerní meditaci soustředit pouze na svůj dech a uvědomovat si kdo jsem, kde jsem…cítila jsem jak se naplňuji energií, tvořím si okolo sebe ochranný obal…a najednou jsem nebyla jen tělo s ochranným obalem, ale vše včetně ochranného obalu jsem byla já, jedno velké vědomí, které obklopuje tělo, které mám na starost a díky kterému se na tomto světě projevuji, mohu tvořit a žít. Připadalo mi, že v podstatě stojím nad svým tělem, které (když to zjednoduším) ovládám jako loutku. Byla jsem takový nádherný pestrobarevný celek 🙂 Po této konkrétní zkušenosti jsem nabrala opravdu mnoho energie a při kurzu astrálního cestování se mi jen potvrdilo, že ten můj popis opravdu sedí.”
Jana

 

“Byla jsem naprosto nadšená…už od příchodu byli všichni přátelští a vstřícní..někdy se v novém prostředí a kolektivu uzavírám, ale tady jsem se cítila skvěle a sama sebou od začátku až do konce, dokonce i poté..Sidris má takové nadšení, že ho na mě hned přenesl, a již mě neopustilo..Bylo to úžasné, ta energie.. díky Terce nebyl problém, že jsem o astrálním cestování ani tolik nevěděla, protože mi nádherně pomohla.”
Petra

 

“Jednotlivé astrální části těla se mi zvedají, hýbou, ale celé tělo nezvednu. Přitom když jsem jednou meditovala, tak mě dokonce tělo vyzvalo, ať to zkusím. Od semináře to zkouším každý den.”
Míša

 

“Díky za krásný sobotní den. Přesto že se mi nepovedlo večer přímo vystoupit z těla byl pro mě tento den úžasný a nyní přesně vím jak pokračovat. Potkala jsem krásné  lidičky, poznala nové možnosti a vím že se mi začnou rozšiřovat mé obzory.”
Eva

 

“Probuzení vládnoucích sil bylo překvapivé,cože to v nás dřímá…plné smíchu (Sidris umí být nakažlivý a Terka no comment! 🙂 Ještě při usínání jsem vibrovala :-)”
Lucie

 

“Byla to skvělé, bylo tolik energie! Místo abych byla unavená, jsem byla nabytá čím dál více! Do toho meditace a práce s energiemi, což jsem se chtěla vždy naučit. Předávání si a přijímání energií… bylo to úžasné, slovy nepopsatelné.. působení energie na sebevědomí.. Nevěřila bych, že to udělá tolik! Jsem teď mnohem sebevědomější a otevřenější. A jsem za to moc ráda 🙂  Byl to něco úžasného, slovy nepopsatelného.. změnil a stále ještě mi mění život.. jsem moc vděčná, že jsem se ho mohla zúčastnit. Byl naplněn láskou, nadšením, sdílením, podporou, přijetím, smíchem a poznáváním něčeho nového.. nastartoval novou etapu mého života.. pomohl mi získat více sebedůvěry a podpory v tom být více sama sebou.. Dal mi přijetí a lásku.. a vše co jsem potřebovala k tomu se konečně rozhoupat a začít. Přestat oddalovat a čekat, ale činit. Zároveň přijímat a více uvědomění si, že si mohu vybrat, zda se chci rozčilovat a strachovat či radovat a milovat…”
Ilona

 

“Ahoj prvý krát som VEDOME astrálne cestoval. A to ze sna do astrálního cestování. Ležel jsem v posteli tam kde spím normálne a počul som rozhovor že už aj suseda astrálne cestovali. Tak mňa to naštvalo že aj ja CHCEM. Ihned se mi začala krútiť hlava, stratila vedomie a cestovala v tom pozitívnom hneve. Hlava v bezvedomi a vyšiel som s tela. To už nebol sen, dokale som sa prebehol po izbe, viděl som svoje telo a po piatich sekundách mňa to stáhlo do tela. Potom nazpět do toho sna. Bolo to úžasné!

Z odstupom času sa mi zdá, že moje podvedome mi pripravil tento sen aby som vystúpil s tela. Pripravil mi takú psychickú atmosféru ktorá má donútila a pozitívne naladila aby som vystúpil. Ten výstup bol behom sekundy točenie hlavy bezvedomia a zrazu sa moje telo vznieslo nad moje fyzické. Hneď ako som vystúpil začal som sa pohybovať ako had po vzduchu doslova som sa plazil vznášal vzduchom. Rozbehol som sa po izbe a keď som chcel prejst cez stenu tak ma to hodilo do snového tela kde som pokračoval v sne ďalej v ktorom mňa budil brat. Ked som bol mimo tela tak som si pripadal ako keby som bol nejaká tekutina bolo to velmi zaujimave. 
Martin

 

“Dobře cítím astrální tělo, které jakoby se vlní a pohupuje. Denně opakuji pro vykulení.”
Astrální cestovatelka

 

“Workshop i mimo samotného astrální cestování, lektoři i ostatní účastníci mi dodali spoustu energie. Během následujících dnů jsem přehodnotila své životní priority, odstranila “zbytečnosti” a s přehledem složila dvě zkoušky na vysoké škole. Terka a Jindřich jsou úžasní průvodci do nového života.”
Aneta

 

“Dobrá zpráva! Dnes se mi po ránu podařilo si trošku zalítat i projít zdí.”
Vráťa
“Snažila jsem se  rozhýbat astrální tělo. Po delším soustředění jsem se uvolnila a náhle se ocitla ve tmavém šedivém prostoru. Po chvilce mě začalo tělo couvat prostorem jakoby mne chtěl vysát obří vysavač . Ocitla jsem se v nějaké místnosti kterou jsem si ani nestačila prohlédnout jak mě to rychle unášelo.Náhle se prostředí změnilo a ocitla jsem se venku, byla tma jako za svítání takové pološero.Zůstala jsem vyset v prostoru a rozhlížela jsem se, v dálce stál dům, letěla jsem ho prozkoumat zaujal mě veliký kamenný sud před domem chtěla jsem se podívat dovnitř.Vzpomněla jsem si že v astrálním světě můžu procházet hmotou tak jsem prostrčila hlavu skrz stěnu sudu( byl to opravdu zvláštní pocit) a začala se rozhlížet.Čekala jsem pavučiny a prach avšak k mému úžasu jsem uviděla stěny pomalované barevnými slony. Začala jsem je počítat  vtom jsem uslyšela krásný zpěv, vytáhla jsem hlavu a pídila se kdo to zpívá.Byl to chlapec asi sedmiletý.Nechtěla jsem ho potkat tak jsem zaletěla za dům a vtom mě to vtáhlo zpátky do těla.”
Eva
“Byli jsme nadšený a unešený. Jste skvělý, opravdoví, upřímní… Na nic si nehrajete a jste prostě lidi, na které se těší rádo :)”
Dáša

Korektura Jaroslav Hála
foto pixabay
flickr, flickr, fotoBRNO a PLZEŇ: Celodenní Workshop Astrální Cestování,

BRNO, 20.října

PLZEŇ, 27.října

A... už jste vyzkoušeli láskyplné energické bylinky? AY!energy

 •  
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares